Об'ємний дозатор з горизонтальним шнеком ГШД-10

Можливості:
600 доз на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Об'ємний дозатор із горизонтальним шнеком призначений для фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил, у готову тару або упаковку з клапаном (клапанні мішки). При цьому використовується об’ємний метод дозування. Устаткування працює в напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 0,6
Пневможивлення* , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 600/550/1900
Вага (не більше), кг 90
Продуктивність (макс.), доз / год 600
Обсяг накопичувального бункера, л 80
Діапазон дозування, см.куб. 50-*** (+/-2%)
Д / Ш упаковки (макс.), мм ***

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Дозатор є оптимальним для дозування сипучих продуктів, здатних утворювати пил, (наприклад, цементу, крейди) в готові упаковки (мішки) з клапаном. Устаткування також здатне дозувати інші добре сипучі продукти, в тому числі й не здатні утворювати пил. Але наявність шнека, що переміщує продукт у замкнутому просторі (трубі) безпосередньо до упаковки і, як наслідок, зменшує пилоутворення, призводить до того, що дозатор в основному застосовується для дозування саме здатних утворювати пил сипучих продуктів. Цю модель устаткування не використовують для фасування продуктів великої фракції, тендітних і липких продуктів, здатних заклинити шнек або розкришитися в процесі дозування.

Дозатор дає можливість довільної зміни розміру дози та фасованого продукту, але потрібно мати на увазі, що це устаткування використовує спосіб об'ємного дозування, вимірюючи кількість продукції не за вагою, а за кількістю обертів шнека. Отже, при зміні дозованого продукту необхідно враховувати його щільність, так як при однаковій кількості обертів для різних продуктів вага порцій може відрізнятися.

Продукт, який дозується, зсипається по похилим стінкам бункера до розташованої в нижній частині горизонтальної труби. Крізь трубу проходить шнек, один кінець якого закріплений в електроприводі. Зсипаючись до труби, продукт заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека та внутрішньою поверхнею труби. Зовнішній край труби (сопло), через який відбувається видача дозованого продукту, знаходиться над столиком, на який оператор повинен встановити упаковку (мішок), одягнувши його клапан на сопло.

При отриманні сигналу на початок роботи (натискання оператором кнопки або педалі), лічильник «СТ201», розташований у блоці управління, подає живлення на електропривод шнека. Електропривод починає обертати шнек, тим самим переміщуючи продукт з бункера по трубі до сопла та висипаючи його з сопла у підставлену упаковку. Швидкість обертання шнека визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі.

Після досягнення кількості імпульсів, встановлених на лічильнику «СТ201», подача живлення на електропривод припиняється, шнек зупиняється та видача дози продукту в упаковку припиняється. Оператор повинен замінити заповнену упаковку (мішок) на порожню, після чого знову може подати сигнал на початок роботи (натисканням кнопки або педалі), продовжуючи процес дозування.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully