«Пакувальні Технології» - компанія, яка була заснована на початку 2000-х років, являє собою команду професіоналів, здатних вирішити практично будь-яке завдання в сфері упаковки та виготовити обладнання будь-якої конфігурації. Верстати виробництва компанії розраховані для малого, середнього і великого бізнесу, залежності від потреб покупця ми можемо запропонувати більше 100 видів обладнання. Протягом всього часу існування компанії ми поставляємо обладнання не тільки в Україні, але й експортуймо закордон.

Виробничі потужності підприємства розташовані в с. Княжичі (Броварського району) і займають територію понад 5000 м2, де розташовано 4 цеху. Виробничий комплекс, здатний виготовити автоматизовані лінії будь-якого рівня складності. На сьогоднішній день, ми володіємо власною інженерно-конструкторської базою, виробничими територіями. Підчас виготовлення нашого обладнання ми використовуємо власні виробничі потужності для обробки металу що складаються з лазерного розкрою, рубки, згинання та токарно і фрезерній обробці. Наше обладнання фарбуйтеся порошковою фарбою у власному малярному цеху.

Наявність складу готової продукції та виставкового шоурума дозволяє приїхати і подивитися на роботу пакувального обкладення з вашою продукцією. Ми ретельно стежимо за надійністю комплектуючих, які використовуємо, і тому впевнені в якості обладнання, яке виробляємо. Перед випуском в серію все ретельно тестуйтеся, а перед відправкою обладнання замовнику його тестують на продукті з яким буде працювати устаткування.

Компанія «Пакувальні Технології» довгі роки розвивається в сфері машинобудування, штат власних конструкторів постійно розробляє нові моделі фасувального і пакувального обладнання. Співробітники компанії завжди намагаються реалістично оцінювати свої можливості, але накопичений досвід ясно показує, що в улюбленій справі, при чітко поставленій меті, межі неможливого відсуваються. Ми пишаємося нашими досягненнями і не зупиняємося на досягнутому, а розвиваємося і прагнемо стати кращими у своїй справі!

Наше виробництво и колектив

View the embedded image gallery online at:
https://packtech.com.ua/uk/khto-my#sigProId21f361f9b0

Наш колектив - це згуртована команда професіоналів, орієнтованих на високу результат. Цілеспрямовані, впевнені в своїх силах фахівці-основа нашої компанії. Кожен із співробітників є важливою ланкою в загальній роботі підприємства. Знання та багаторічний досвід наших фахівців, вивели компанію в лідери на ринку виробничих компаній.

Адміністративний відділ - забезпечує менеджмент і систему управління підприємством. Співробітники відповідають за життєдіяльність фірми, управлінні персоналом, юридичні питання, організацію і контролю робочого процесу.

Виробництво - висококваліфіковані фахівці, що володіють досвідом підкріпленим багаторічною практикою виготовлення пакувального обладнання.

Інженерний відділ - розум і талант колективу. Втілюють в дійсність складні і сміливі ідеї. Саме вони створюють і вдосконалюючи пакувальне обладнання.

Бухгалтерія - прекрасна частина колективу, що відповідає за фінансову діяльність підприємства. Вміє завжди оперативно реагувати на зміни в законодавстві і підлаштовуватися під них.

Відділ постачання - саме ті люди, які відповідають за підбір якісних і перевірених комплектуючих. Працівники відкриті до спілкування, готові шукати і знаходити все краще для нашого підприємства.

Наші співробітники, це єдиний механізм, в якому кожна людина знаходиться на своєму місці і виконує свою функцію. І як єдиний організм, ми рухаємося разом до однієї мети.

Якщо у Вас є бажання працювати, проявити себе і приносити користь компанії, ми завжди будемо раді познайомитися з Вами!

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully