Хто ми?

Це питання ми регулярно ставимо самі собі: хто ми і що ми вміємо робити? І кожен раз відповідь на нього стає все складніше і складніше, оскільки поняття «ми» зростає в кількості своїх членів, а «вміємо робити» розширюється в масштабах і знаннях. Але одне залишається очевидним: ми - цілісний колектив, команда, згуртована єдиною метою і єдиними цілями. Ми любимо те, що ми робимо і робимо все з любов'ю.

ТОВ «Пакувальні технології» представляє собою команду професіоналів, здатних вирішити практично будь-яке завдання в сфері упаковки та виготовити обладнання будь-якої конфігурації і складності. І це не хвала самим собі і не рекламне гасло, що виділяє нас серед конкурентів. До усвідомлення цього факту ми йшли довгі роки, завжди намагаючись адекватно оцінювати свої можливості, і накопичений досвід ясно показує, що в улюбленій справі, при чітко поставленій меті, межі неможливого йдуть далеко за горизонт.

Наша історія

За 15 років своєї діяльності дане виробництво з «колінних» масштабів і найпростіших установок зросло в повноцінний виробничий комплекс, здатний виготовити автоматизовані лінії будь-якого рівня складності. На сьогоднішній день, ми володіємо власною інженерно-конструкторською базою, виробничими територіями, що складаються з ділянки різання і рубки металу, прессо-прокатного ділянки, ділянки зварювання і пайки, електротехнічного цеху, токарно-слюсарного цеху, пневмо-гідравлічної ділянки, ділянки збірки і налагодження , а також складом товарних запасів, складом готової продукції і полігоном для демонстрації виготовленого обладнання.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully