ЗАЯВКА ПРОВЕДЕННЯ ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИХ РОБІТ

ВИМОГИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПУСКОНАЛАГОДЖУВАЛЬНИХ РОБІТ:

Для початку виконання пусконалагоджувальних робіт необхідно виконати наступні підготовчі роботи:

 1. Елементи Обладнання повинні бути розміщенні в цеху на місці його подальшої експлуатації, враховуючи зони технологічного обслуговування не менше 1,5 м. з усіх сторін Обладнання.

 2. Підведений кабель для підключення Обладнання до електромережі 230В 50Гц / 400В 50Гц. Характеристики електроживлення мають відповідати потужності вказаної в ТЗ.

 3. Встановлено шина заземлення та підведені дроти для підключення Обладнання до шини заземлення.

 4. Підведена магістраль пневможивлення з робочим тиском 8 бар+-0,5бар та продуктивністю вказаною в ТЗ. Забезпечити з’єднання Обладнання з пневмосистемою.

 5. Наявність пакувальних матеріалів, вид та параметри яких відповідають ТЗ, у кількості 1 рулону ( ø 300).

 6. Наявність продукції для пакування, вид якої відповідають ТЗ, у кількості достатній для безперебійної роботи протягом 2 годин.

 7. Призначені відповідальні особи, які будуть обслуговувати Устаткування, і забезпечено їх присутність при проведенні пусконалагоджувальних робіт та інструктажу. Забезпечено присутність електрика для підключення Обладнання до електромережі.


  1. Замовник підтверджує, що ознайомлений з усіма вимогами Постачальника що до проведення пусконалагоджувальних робіт, та зобов’язується виконати їх. Якщо в день виконання запуску, підготовчі роботи не будуть завершенні та інженер з налагодження не буде мати можливості провести пусконалагодження по причині, що залежить від Замовника довше ніж на протязі 2 годин, то зобов’язання щодо проведення пусконалагодження вважається виконаним. Повторний виїзд буде виконуватись за окрему оплату.

   Для проведення пусконалагоджувальних робіт на території замовника, заповніть та надішліть заявку, а також зв'яжіться з нашим фахівцем (Мирослав, Тел .: +380938282714) для узгодження дати і часу проведення робіт.

   Заявка на проведення пусконалагоджувальних робіт

   Заявка відправлена

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully