Автоматичний целофанатор для пакування коробок АЦ-30-К

Можливості:
до 1800 пакувань на годину

Тип упаковки:
конверт

Продукція:
коробки (паперові, пластикові)

Целофанатор є обгортальним устаткуванням, і призначений для пакування (целофанування) предметів прямокутної форми з формуванням упаковки типу «конверт». Він переважно використовується для упаковки пластикових або паперових коробок.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В/Гц 220/50
Встановлена потужність, kВт/год 2
Пневможивлення **, атм./л.хв. 6/250
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 1700 / 1200 / 1800
Вага (не більше), кг 280
Ширина плівки (макс.) **, мм 220/320
Д/Ш упаковки (макс.), мм під замовлення
Продуктивність (макс.), уп./год 1800

* продуктивність Обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

** Ширина плівки визначається за формулою: Х = А + 1,5С, де X - ширина плівки, A - максимальний розмір упаковки, C - мінімальний розмір упаковки.

*** Для забезпечення функціонування пневмоприводов даної фасувальною машини необхідна наявність «компресора» (поставляється окремо).

Целофанатор призначений для пакування (целофанування) будь-яких предметів, що мають форму паралелепіпеда. Є оптимальним при упаковці коробок з чаєм, кавою, печивом, коробочок з презервативами, парфумерних наборів, пачок сигарет, аудіо та відео касет, CD і DVD дисків, та іншої подібної продукції, при упаковці якої важлива естетична складова з мінімальними захисними властивостями. Використання автоматичного целофанатора дозволяє мінімізувати ручну працю та отримати стійку якість у формуванні упаковки.

Целофанатор здатний функціонувати у двох варіантах: як самостійний апарат та в складі автоматизованої лінії з виробництва та пакування продукції. При цьому для зміни варіанта використання достатньо змінити спосіб подачі предметів – з накопичувача або з підвідного транспортера.

Целофанатор має обмеження за габаритами продукції, що пакується. Ці обмеження обумовлені конфігурацією вузла формування поздовжнього шва та розмірами фальц-столу. Дана модель виготовляється виключно під певний вид продукції, і має мінімальні можливості коригування, що не дозволяє використовувати її при зміні виду (розміру) продукції. Целофанування може відбуватися тільки для однотипних предметів або предметів з однаковими розмірами. Для целофанування інших видів продукції необхідна зміна конфігурації вузла формування поздовжнього шва та заміна фальц-столу.

Предмети, які пакуються, укладаються в накопичувач. При повному наповненні накопичувача спрацьовують датчики наявності предметів, та подається сигнал на блок управління для зняття блокування (при цьому вмикається сигнальна лампа «Готовий»). Предмети у накопичувачі, під впливом сили тяжіння або за допомогою приводу, рухаються до штовхача.

При знятті блокування та подачі сигналу на початок роботи (натисканні кнопки «Пуск») захоплювач, що розташований навпроти штовхача, підіймається вгору, захоплює край полотна пакувального матеріалу і протягує його вниз на встановлену довжину. При цьому розташовує його таким чином, щоб пакований предмет, виштовханий з накопичувача, потрапляв точно по центру полотна.

Як тільки упор штовхача, виштовхнувши предмет з накопичувача, починає переміщувати його в полотно пакувального матеріалу та далі до напрямних, механічний ніж, розташований над такими напрямними (у верхній точці руху захоплювача) відсікає фрагмент пакувального матеріалу від полотна. Рухаючись між напрямними, предмет, який пакується, обгортається відсіченим фрагментом, залишаючи краї пакувального матеріалу, що звисають.

Після переміщення предмета до напрямних та повернення упору штовхача до початкового стану приходить у дію паяльний вузол. За допомогою притисків він складає краї пакувального матеріалу внапуск і притискає до них зварний елемент, формуючи поздовжній шов*. В цей час захоплювач витягує новий фрагмент пакувального матеріалу, а штовхач подає наступний предмет, що пакується.

Увага! З огляду на те, що зварний елемент має постійний нагрів, целофанатор не може використовувати в якості пакувального матеріалу поліетиленові плівки. Для роботи целофанатора необхідно використовувати полімери, для зварювання яких застосовується постійний нагрів (поліпропілен, целофан).

*В модифікації целофанатора може передбачатися розташування напрямних на барабані. У цьому випадку після переміщення предмета в барабан електропривод провертає барабан, переміщаючи заповнені напрямні до зварного елементу паяльного вузла і далі до фальц-столу, підставляючи штовхачу нові (незаповнені) напрямні. Зварювання поздовжнього шва відбувається при досягненні напрямними верхньої точки барабана.

Наступний предмет, що пакується, проходить ті ж етапи, при цьому виштовхуючи попередній запакований предмет у фальц-стіл. Далі кожен наступний предмет, що подається штовхачем, просуває попередні, змушуючи весь ланцюжок рухатися між фальц-планками. При русі між фальц-планками краї пакувального матеріалу, яким обгорнуті предмети, потрапляють у прорізи та складаються фальцами (у вигляді тильного боку конверта).

Коли предмет, який пакується, досягає краю фальц-планок, фальци вже повністю сформовані, а бічні паяльні елементи, що розташовані безпосередньо за фальц-планками, короткочасним притисненням фіксують форму фальців, приварюючи їх до упаковки. Далі упаковані предмети падають на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully