Підлоговий горизонтальний запаювальник постійного нагріву з тримачем рулонну ПКП-300...500

Можливості:
до 2000 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які, крім ПВХ, ПОФ, ПЕ

Запаювальник використовується для виготовлення пакетів, запаювання останнього шва пакету, наповненого продуктом, а також для інших завдань, для виконання яких потрібно зварювання термопластичних полімерних матеріалів. Застосовується для зварювання будь-яких типів плівок, крім поліетиленових.

Дані моделі обладнання призначена для підлогового розміщення, має регульовану по висоті полку, тримач для рулону плівки і механічний ніж, для обрізки завареної упаковки від полотна пакувального матеріалу. Зварювальний вузол приводиться в дію за допомогою ножного приводу, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами і дозволяє отримати шов типу "еврошов" з поздовжнім рифленням або без рифлення (гладкий).

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель ПКП-300...500
Електроживлення, В/Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25...0,35
Пневможивлення, атм. / л.хв. 4/50
Д/Ш/В (не більше), мм 500...700/500/1400
Вага (не більше), кг 37...42
Час спайки упаковки, сек. 1-2
Принцип нагріву постійний нагрів
Довжина / Ширина шва, мм 300...500/20
Продуктивність (max.), швів / год 2000

* Пневматичні приводи можуть бути встановлені за бажанням замовника в якості додаткової комплектації. Споживання повітря залежить від частоти включення оператором пневматичних приводів. Наведено середнє значення.

** Продуктивність залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності і від зусиль оператора.

Запаювальник призначені для виготовлення пакетів або запаювання пакетів (упаковок) з продукцією (запаювання останнього шва) типом шва "еврошов". При цьому шов, в залежності від виконання зварних елементів (губок), може бути як з рифленням, так і без нього (гладкий). Запайшікі не придатні для зварювання поліетилену, в зв'язку з чим використовуються, в основному, для запаювання упаковок, виконуючих декоративну функцію (прозорі поліпропіленові пакетики для штучної продукції, сувенірів і т.д.).

Існують наступні моделі даних запаюють: ПКП-300 (ПКП-500), ПКП-300-Д (ПКІ-500-Д). Відрізняються наявністю датера в зварювальному вузлі: в моделях без індексу "Д" датер відсутній, з індексом "Д" - датер встановлено. Датер дозволяє наносити на зварений шов (шляхом видавлювання) 6 знаків в форматі "XX XX XX" (день, місяць, рік).

Оператор розміщує на підкладці пакет, який потрібно запаяти, або фрагменти (шматки) плівки, які необхідно зварити, і натискає на педаль *. При натисканні педалі створюється тиск на вертикальні штоки, які опускаються вниз, тягнуть за собою притискну планку і притискають її до нижнього зварному елементу (підкладці) **.

* В моделях які обладнані пневматичним приводом , оператор натискає на електричну педаль, тим самим подаючи сигнал на початок роботи пневматичного приводу.

В момент притиснення притискної планки до нижнього зварному елементу (положки) фрагменти (шматки) плівки або пакет затискаються між розігрітими губками зварних елементів (або між губкою і підкладкою), починається плавитися і формують шов (місце розплаву полімеру). Якщо губки зварних елементів мають рифлену поверхню, формується шов з поздовжніми смужками-зубцями, так званий «еврошов».

Оскільки полімери, зварюються постійним нагріванням, мають дуже швидкий процес кристалізації, для формування якісного шва досить витримати притискну планку в зімкнутому стані (не відпустити педаль) 1-2 секунди. При цьому місце розплаву, на відміну від поліетилену, не вимагає часу для охолодження.

Після зварювання шва, відпустити педаль (в результаті чого пружини піднімуть притискну планку) і вийняти зварені фрагменти плівки або запаяний пакет. Проконтролювати якість шва - який повинен бути добре проварений і не мати видимих розривів.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully