Ваговий дозатор зі стрічковим живильником ВЛД-1

Можливості:
400 порцій на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
сипучі продукти

Ваговий платформний дозатор зі стрічковим живильником призначений для фасування, сипучих продуктів від 2 до 30 кг у готову тару або упаковку (пакет, мішок, коробку). При цьому використовується ваговий метод дозування. Устаткування працює в напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Встановлена потужність, кВт 1
Пневможивлення* , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100 /1200/2200
Вага (не більше), кг 150
Продуктивність (макс.), доз / год 400
Обсяг накопичувального бункера, л 100
Діапазон дозування, г. 2000-30000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 800/500

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Такий дозатор є оптимальним для фасування сипучих продуктів, наприклад, макаронів, насіння, щебеню, піску, корму для тварин. За рахунок високого зчеплення поліуретанової стрічки з продуктом, живильник даного дозатора дозволяє акуратно та швидко витягати продукт з бункера.

Дане вагове обладнання випускається в одній моделі ВЛД-1, з модифікаціями по максимальній вазі дозування та обсягу накопичувального бункера.

Для початку дозування оператор повинен поставити порожню упаковку (тару, мішок) на ваговий столик і зробити калібрування нуля шкали, тобто скинути показники ваги (ця процедура при однаковій вазі упаковок проводиться тільки один раз). Упаковка повинна розташовуватися на зважувальному столику таким чином, щоб продукт, висипаючись з лійки, потрапляв безпосередньо до упаковки (тари, мішка).

Далі оператор подає сигнал на початок дозування, натиснувши кнопку або педаль. При отриманні сигналу на початок роботи контролер «Libra», розташований у блоці управління, подає живлення на електричний привод, який починає обертати транспортерну стрічку.

Стрічка, маючи високе зчеплення з продуктом, обертаючись, витягує його з горловини бункера та переміщує до лійки, крізь яку продукт висипається у встановлену на зважувальному столику упаковку (тару). Упаковка, що наповнюється продуктом, створює тиск на ваговий столик, який кріпиться до рами обладнання на тензометричних датчиках (тензодатчиках).

Контролер «Libra» за сигналом тензометричних датчиків відстежує досягнення упаковкою встановлених вагових показників (розміру дози), змінюючи при цьому режими роботи електроприводу транспортерної стрічки: з моменту початку видачі дози і до певного встановленого значення стрічка рухається швидко (режим грубого дозування), а після досягнення необхідного значення швидкість стрічки зменшується і відбувається досипання продукту (режим точного дозування).

Застосування двох зазначених режимів необхідне для забезпечення досить високої продуктивності при виключенні перевищення дози: режим грубого дозування забезпечує швидке заповнення упаковки, а режим точного дозування виключає випадкове перевищення. Швидкість руху транспортерної стрічки у зазначених режимах визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі.

При досягненні встановлених вагових параметрів (розміру дози), контролер зупиняє електропривод транспортерної стрічки і припиняє видачу продукту до упаковки. Оператор повинен замінити заповнену упаковку (тару, мішок) на порожню, після чого знову може подати сигнал на початок роботи (натисканням кнопки або педалі), продовжуючи процес дозування.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully