Термотунель з напівавтоматичним 2-х рулонним пневматичним запаювачем ТТ-15-ПАП

Можливості:
до 400 пакувань на годину

Тип упаковки:
термоупаковка

Продукція:
ємності, вироби, предмети

Даний термотунель відноситься до термоусадочного обладнання і призначений для напівавтоматичного пакування предметів у термозбіжну поліетиленову плівку. Використовується переважно як тароутворюючий апарат для групової упаковки паливних брикетів, рулонів, коробок, пачок, ящиків, пляшок, банок, відер, каністр, поліграфічної продукції.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 15
Температура в камері °C 80-200
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/150
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 3600/1200/2300
Вага (не більше), кг 350
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 500 /300
Продуктивність (макс.), уп./год 400
Д /Ш /В камери (не більше), мм 1100/500/400
Д /Ш /В упаковки (не більше), мм 400/450/350

* продуктивність обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

Особливістю даного термотунелю у порівнянні з попередньою моделлю ТТ-15-ПАП є відсутність пневматичних приводів, що істотно спрощує обслуговування цієї моделі, а також скорочує витрати на покупку компресора.

З огляду на еластичність та міцність використовуваного пакувального матеріалу (термозбіжної поліетиленової плівки), термотунель переважно застосовується як тароутворюючий апарат для групового пакування товару, але не виключається можливість його використання для пакування окремих предметів.

Термотунель є оптимальним для групового пакування паливних брикетів, пляшок, банок, коробок, каністр, що дозволяє відмовитися від дерев'яної або картонної тари. Однак, з огляду на високу температуру усадки пакувального матеріалу, слід виключити застосування термотунелю для упаковки предметів, що змінюють свої властивості або форму під впливом високих температур (цукерок, касет, дисків, поліграфічної продукції). Також необхідно враховувати, що даний вид упаковки не є герметичним.

Завдяки особливостям конструкції термотунель має розділені паяльний вузол і вузол термоусадки (термоусадочний тунель), які можуть використовуватися як разом (в даному випадку), так і окремо.

Термотунель має великі габарити та вагу, і потребує розміщення на підлозі. Існують також обмеження за габаритами пакованої продукції (ці обмеження вказані в технічних характеристиках), що обумовлені максимальною довжиною шва паяльного вузла і розмірами термоусадочного тунелю. У разі, якщо габарити продукції перевищують вказані значення, необхідне індивідуальне виготовлення термотунелю!!!

Напівавтоматичний режим роботи термотунелю вимагає активної участі оператора, зокрема для подачі предметів, що пакуються (продукції), подачі команди на початок пакування та приймання готових упаковок (паків).

Оператору необхідно встановити предмет, що пакується, або сформувати групу предметів між напрямними штовхача, і подати команду на початок пакування – натиснути кнопку «Пуск». При натисканні кнопки привод штовхача подає пакований предмет (предмети) у паяльний вузол. За рахунок використання напрямних предмет (група предметів) не зміщується (не розпадається), розташовуючись точно по центру полотна плівки, і рівномірно обгортається нею.

Паяльний вузол термотунелю також має привод, і приходить у дію після обгортання предметів пакувальною плівкою та повернення штовхача в початкове положення. Зварний елемент паяльного вузла має постійний нагрів і зварює плівку типом шва «термошов», тобто запаює останній шов поточного пака і перший шов наступного, при цьому розрізаючи плівку для поділу паків. Втручання оператора в процес обгортання продукції пакувальним матеріалом і зварювання шва не потрібно – ці операції здійснюються автоматично.

При подачі наступного предмета (групи предметів) у паяльний вузол він виштовхує раніше запаяний пак на сітку транспортера. Транспортер, маючи власний електропривод, переміщує продукт через вузол термоусадки, виготовлений у вигляді тунелю. Висока температура усадки поліетиленової плівки (до 180 градусів за Цельсієм) не дозволяє оператору втручатися в процес усадки і коригувати його – рух через термоусадочний тунель відбувається виключно за допомогою транспортера. На виході з тунелю упакований продукт потрапляє на столик охолодження, де відбувається охолодження пакувальної плівки за допомогою вентиляторів.

Таким чином, при безперервному подаванні предметів (формуванні пакованої групи) і опусканні рамки можна забезпечити безперервний цикл упаковки продукції. Однак, з огляду на невеликі розміри столика потрібно постійно приймати упаковану продукцію.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully