Лінія фасування та пакування чіпсів

Особливість фасування чіпсів полягає у тому, що, по-перше, чіпси – умовно сипучий продукт, а, по-друге, вони досить крихкі. Умовна сипкість обумовлена формою і проявляється в непрогнозованій кількості чіпсів, що висипаються: чіпляючись один за одного, вони можуть або взагалі не висипатися, або зсипатися грудками (купкою), або зсипатися рівномірним потоком. Вгадати, що і в який момент відбудеться, вкрай складно. Тому для фасування чіпсів не можна застосовувати об'ємні дозатори – в них чіпси не будуть рівномірно заповнювати дозувальні порожнини (обсяги), і почнуть кришитися при найменшому зусиллі.

Для фасування чіпсів слід застосовувати тільки вагові лінійні (дворівневі) або комбінаційні мультиголівкові дозатори.

Фасувати чіпси можна як автоматичним, так і напівавтоматичним способом. Перший спосіб потребує купівлі дорогого устаткування (вертикальних фасувальних автоматів), але в подальшому всі операції будуть відбуватися автоматично, із заданою точністю і високою продуктивністю. Другий спосіб заощаджує бюджет (ціна на таке обладнання набагато нижча), але потребує постійної та активної участі людини у процесі фасування. Також при другому способі продуктивність фасування є набагато нижчою, ніж при першому

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ЧІПСІВ

Для автоматичного фасування чіпсів знадобляться:

  • Власне, сама продукція для фасування та пакування: чіпси картопляні, яблучні і т.д.
  • Полімерна плівка у рулонах. Може бути як з поліграфією, так і без неї. При наявності поліграфії малюнок має бути нанесений таким чином, щоб його вигляд не змінювався при формуванні пакета (розрахований під розміри упаковки і місце формування швів). Плівка може бути будь-якого типу та будь-якої товщини, за умови, що верхній її шар не є поліетиленом.
  • Фасувальний автомат збільшених розмірів, який буде одночасно виконувати формування упаковки з рулону плівки, видавати в таку упаковку встановлену порцію чіпсів і запаювати (закривати) упаковку. З огляду на те, що зазвичай фасувальні автомати мають значну висоту, можливо, є сенс доукомплектувати автомат транспортером завантажувальним ковшовим ЗТ-1 (хоча ніхто не виключає і можливість ручного завантаження).

Фасувальними автоматами, які можуть виконувати пакування чіпсів у пакет «подушка», є:

Також, бажано, передбачити можливість відводу готових упаковок від автомата. Інакше, падаючи на підлогу або один на одного, вони можуть пошкоджувати упаковані в них чіпси. Як варіант, можна використовувати транспортер відвідний ОТ-1.

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ЧІПСІВ

Для напівавтоматичного фасування чіпсів потрібні ті ж компоненти, що й для автоматичного, за винятком фасувального автомата. Замість нього можна використовувати фасувальний напівавтомат, який, хоч і вимагає постійної участі оператора у своїй роботі, але коштує в рази дешевше автомата.

Таким фасувальним напівавтоматом може бути фасувальний напівавтомат з ваговим дозатором ПАФ-20-В, якщо він буде збільшених розмірів та укомплектований дворівневим дозатором (виготовляється під замовлення). Як і у ситуації з автоматичним фасуванням, необхідно продумати процес наповнення бункера фасувального напівавтомата (вручну або придбати завантажувальний транспортер), та передбачити відведення готових упаковок.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully