Фасувальний горизонтальний автомат з об'ємним рідинним дозатором АФ-35-СГЖ

Можливості:
1200 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет-саше

Продукція:
рідини і пасти

Устаткування є універсальним і не має обмежень на зміну пакувального матеріалу. Фасувально-пакувальний автомат з об'ємним способом дозування призначений для організації безперервного циклу фасування рідких та пастоподібних продуктів (шампунь, гель, сік, медичні препарати), і пакує їх у порційну упаковку типу «саше» (саше-пакет) з полімерної плівки (поліпропілен, дуплекс , триплекс, ламінований папір).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/350
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 4100/ 1300/ 1600
Вага (не більше), кг 290
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 300 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 1200
Обсяг накопичувального бункера, мл. дод. компл.
Діапазон дозування, г 0,5-100
Д / Ш упаковки (макс.), мм 65-150 / 50-120

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувально-пакувальний автомат серії «саше» моделі АФ-35-СГЖ, є оптимальним для фасування малими дозами рідин і паст (шампунь, гель, сік, медичні препарати і т.д.), а також пакування їх у полімерні матеріали ( дуплекс, триплекс, ламінований папір).

За допомогою такого фасувального апарату можна отримати 3-х або 4-х шовну упаковку у вигляді квадратного або прямокутного пакетика, що має форму подушечки (Sachet). Це пакування використовується у багатьох закладах громадського харчування (кафе, ресторани, заправки). Горизонтальна пакувальна машина, використовуючи у своїй роботі об'ємний метод дозування рідких продуктів, є універсальною, але має обмеження на зміну фасованої продукції.

Фасувальний горизонтальний автомат розміщується на рівній поверхні, в приміщенні з температурою від 5 до 25 С° та вологістю не більше 60%. Він має обмеження по ширині використовуваної пакувальної плівки та висоті саше-упаковки, що формується. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках. Також можливе виготовлення фасувально-пакувального автомата з індивідуальними параметрами.

Пакувальний автомат випускається в моделях АФ-35-СГ3Ж, АФ-35-СГ4Ж. Їх відмінність між собою полягає у кількості вертикальних швів на упаковці: в АФ-35-СГ3Ж – 3 шви, а в АФ-35-СГ4Ж – 4 вертикальних паяних шви.

Патрубок, що втягує, вставляється у ємність з певною рідиною (речовиною). Звідти здійснюється її забір для фасування. Розмір ємності може бути довільним і обумовлюється виключно потребами оператора.

При отриманні сигналу від мікроконтролера блоку управління автомата, пневматичні приводи витягають шток з мірного циліндра. В результаті розрідження у мірний циліндр по патрубку переміщується рідина, яка дозується. Розмір дози визначається шляхом механічного регулювання довжини руху штока циліндра (див. Посібник з експлуатації).

При досягненні кінцевої точки (місця механічного обмеження), блок управління пакувального апарату перемикає роботу пневматичних приводів на зворотний хід, вдавлюючи шток у мірний циліндр і стискаючи рідину всередині нього. При стисканні рідина, що заповнила циліндр, видавлюється через патрубок видачі у сформовану навколо нього саше-упаковку. Після видачі дози продукту, мікроконтролер знову подає сигнал пневматичним приводам на витягування штока, і приводить в дію паяльний вузол. Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої саше-упаковки, а також нижній і бічні шви наступної саше-упаковки.

У момент запаювання саше-пакета відбувається зміщення вузла затиску упаковки по горизонталі на встановлену датчиком довжину. Вузол затискання і протягування плівки, не розтискаючись, протягує за собою пакувальну плівку. Відбувається розмотування бобіни і згортання пакувального матеріалу через формувач саше-упаковки.

У той час, як вузол протягування досягає крайньої точки, проводиться відокремлення заповненої саше-упаковки шляхом розсічення пакувальної плівки механічним ножем. У цей час блок управління подає команду на розкриття іншої заповненої дозувальної ємності та переміщення її вмісту в новий саше-пакет. Нагрівальні зварні колодки розтискаються та переміщуються для запаювання наступної саше-упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково у блоці управління фасувального апарату встановлено мікроконтролер, який відстежує аварійні ситуації у роботі автоматичного пакувальника та об'ємного рідинного дозатора: закінчення або розрив рулону пакувального матеріалу, защемлення продукції і т.д.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully