Дозатор ваговий мультиголівковий ВД-10

Можливості:
до 60 доз на хвилину

Продукція:
сипучі продукти

Дозатор ваговий мультиголівковий ВД-10 застосовується для дозування листового чаю, рису, чіпсів, гранул, таблеток, виробів неправильної форми, пластмасових виробів з максимальною швидкістю і точністю.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2
Вага (не більше), кг 160
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700 / 1200 / 2200
Продуктивність (макс.), уп./год 60
Діапазон дозування, г. 10-1000

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Ваговий мультиголівковий дозатор складається з 10 струмків (ковшів, що зважують), та керується за допомогою сенсорного контролера. За замовчуванням у контролері встановлено 50 програм для роботи з різними видами продукції, а також різними показниками фасування (вага, допуски і т.д.).

Продукт, який фасується, по завантажувальному транспортеру надходить у приймальну горловину (лійку) мультиголівкового вагового дозатора. За допомогою розподільного пристрою (вібраційного лотка) продукт надходить на зважувальні ковші. У кожному ковші порція продукту, яка надійшла, зважується окремо, після чого інформація про вагу надходить на обчислювальний блок. Після розрахунку різних комбінацій ваги продукту обчислювальний блок обирає оптимальну комбінацію заповнення упаковки та надсилає сигнал обраним ковшам з продуктом. Обрані ковші відкриваються, і продукт надходить у ківш синхронізації, після чого проходить через лійку пакувального автомата.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully