Масовий рідинний дозатор ДЖМ-1

Можливості:
до 2500 літрів на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
рідини

Масовий дозатор призначений для дозування рідин та інших текучих речовин об'ємним способом у будь-яку готову тару або упаковку (бутель, банку, каністру). Устаткування працює в напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Встановлена потужність, кВт/год 0,5
Вага (не більше), кг 6/50
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 600 / 800 / 1600
Вага (не більше), кг 95
Продуктивність (макс.) *, л/год 2500
Діапазон дозування, мл 200-необмежено
В / Ш упаковки (макс.), мм під замовлення

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Цей вид обладнання застосовується для дозування рідин, серед яких: омивачі для скла, миючі засоби, шампуні, масла, парфумерна продукція, медичні препарати.

Особливістю даного устаткування є використання масового способу дозування, що дозволяє фасувати речовини довільними дозами з максимальною продуктивністю та мінімальними похибками. При цьому дозатор здатний зберігати задану точність дозування навіть при зміні температури чи тиску дозованої рідини, або в умовах утворення піни.

Обладнання випускається в одній моделі ДЖМ-1, з модифікаціями по використовуваному витратоміру та можливій швидкості дозування.

Всмоктуючий патрубок (шланг) обладнання вставляється в ємність з рідиною (речовиною), що дозується, звідки здійснюється забір для дозування. Розмір ємності може бути довільним, і обумовлюється виключно потребами оператора та довжиною всмоктуючого патрубка.

Під патрубок видачі оператор встановлює тару (упаковку), в яку відбувається видача дози*. Патрубок видачі має регулювання по висоті, що дозволяє використовувати різні розміри тари (упаковки), а також пневматичний клапан, який перешкоджає довільному витіканню рідини (речовини). Пневматичний клапан відкривається по сигналу блока управління в момент початку видачі дози.

* Для зручності установки тари (упаковки) під патрубком видачі може бути обладнаний накопичувальний столик або рольганг.

Після встановлення тари (упаковки) оператор натискає на педаль, тим самим подаючи сигнал на початок дозування. Блок управління, отримавши сигнал, приводить у дію електродвигун, який є одночасно насосом, і з його допомогою починає перекачувати рідину (текучу речовину) з ємності. Швидкість роботи електродвигуна визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі.

Рідина (речовина) рухається через витратомір, обертаючи встановлену в ньому крильчатку та замикаючи геркони. Лічильник, встановлений у блоці управління, за сигналами герконів витратоміра відстежує кількість обертів крильчатки та, відповідно, кількість перекачаної рідини (речовини), порівнюючи їх із заданими оператором значеннями. При досягненні встановлених значень блок управління припиняє подачу живлення на електродвигун та закриває пневмоклапан на патрубку видачі. Тим самим припиняється видача продукту в тару (упаковку).

Оператор прибирає заповнену тару (упаковку), підставляє порожню та знову натискає педаль, запускаючи наступний цикл дозування.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully