Фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-35-СВ

Можливості:
600-2100 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет-саше

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний автомат забезпечить безперервний цикл фасування ваговим способом дозування сипучих продуктів (перець, чай, цукор, спеції, приправи), та пакування їх у порційну упаковку типу «саше» (саше-пакет) з полімерних плівок (поліпропілен, дуплекс, триплекс, ламінований папір, нейлон, фільтрувальний папір). Процес упаковки практично не вимагає втручання людини та повністю автоматизований.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/ 1200/ 2300
Вага (не більше), кг 380
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 300 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 2000
Обсяг накопичувального бункера, л 40-160
Діапазон дозування, см.куб 1-100
Д / Ш упаковки (макс.), мм 150 / 150

* Производительность оборудования зависит от веса дозы, свойств дозируемой продукции, свойств упаковочного материала и длины упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувально-пакувальний автомат є оптимальним для порційного фасування сипучих продуктів, таких, як сіль, цукор, розчинна кава, чай, приправи, спеції, лимонна кислота. Обладнання не застосовується до порошкових продуктів, що здатні утворювати пил (цукрова пудра, медичні препарати і т.д.). З огляду на характеристики вагового дозатора, це обладнання для фасування дозволяє довільно змінювати порції, а також досягати максимально точного дозування. Не має обмежень на зміну фасованого продукту.

Застосування такої фасувальної машини дозволяє отримати зручну упаковку у вигляді прямокутного або квадратного пакетика з 3 або 4 швами (саше-пакет, «саше»).

Фасувальний апарат розміщується на підлозі та має обмеження по ширині плівки і висоті сформованої саше-упаковки (такі обмеження зазначені в технічних характеристиках.

Фасувально-пакувальний автомат випускається в моделях АФ-35-С3В1, АФ-35-С3В2, АФ-35-С3В3, АФ-35-С3В4 і АФ-35-С4В1, АФ-35-С4В2, АФ-35-С4В3, АФ -35-С4В4. Їх відмінність між собою полягає у кількості швів саше-упаковки, та кількості ковшів, що зважують («струмків»): в АФ-35-С3В1, АФ-35-С4В1 – 1 «струмок», продуктивністю до 500 упаковок на годину, а в АФ-35 -С3В4, АФ-35-С4В4 – відповідно 4 «струмки», продуктивністю до 2 000 упаковок на годину. АФ-35-С3 і АФ-35-С4 відрізняються між собою можливістю виготовлення 3-х або 4-х шовних саше-пакетів.

Продукт, що фасується, висипається через горловину бункера на вібраційний лоток, який, вібруючи із заданою амплітудою, подає його у ківш. Ківш, який зважує, закріплений на тензодатчику. При досягненні зазначених вагових параметрів, тензодатчик подає сигнал на блок управління дозатора (контролер), який зупиняє вібраційний лоток, припиняючи подачу продукції.

При отриманні імпульсу від блоку управління пакувального автомата, контролер дозатора подає сигнал на відкриття ковша. Ківш розкривається і висипає свій вміст у лійку. По цій лійці через трубку продукт висипається у сформовану навколо неї 3-х або 4-х шовну саше-упаковку. В цей час контролер вмикає вібраційний лоток для наповнення ківшика, що зважує, наступною порцією продукції.

Роботою пакувального апарату управляє розташований у блоці управління мікроконтролер, який за допомогою пневматичних систем приводить у дію паяльний вузол. Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання і за один цикл одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненого саше-пакета, а також нижній і бічні шви наступної саше-упаковки.

При цьому в момент запаювання відбувається зміщення горизонтальних нагрівальних елементів (губок) паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину саше-упаковки. Оскільки нагрівачі переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальний матеріал. Відбувається розмотування рулону та складання його в напіврукав за допомогою трикутника.

У момент досягнення кареткою нижньої точки відбувається відокремлення заповненої саше-упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим або прямим ножем. В цей же час мікроконтролер пакувального автомата подає імпульс контролера дозатора (сигнал «Розвантаження»), заповнюючи наступний саше-пакет. Горизонтальні нагрівальні елементи (губки) розтискаються і переміщуються вгору для запаювання наступної саше-упаковки. Відокремлений саше-пакет падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково мікроконтролер фасувально-пакувального автомата відстежує моменти закінчення рулону пакувального матеріалу, а також інші потенційно аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully