Пневмомеханічний фасувальний автомат зі шнековим дозатором АФ-50-Ш

Можливості:
до 1000 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Фасувальний автомат призначений для організації безперервного процесу фасування (об'ємним способом) сипучих продуктів, здатних утворювати пил (борошно, сухе молоко, крохмаль), та упаковки їх у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс) з формуванням пакетів-«подушка» (стоячий пакет).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2,5
Пневможивлення* , атм. / л.хв. 6/150
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/3200
Вага (не більше), кг 480
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 500 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 2000
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50 - 1500
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 240

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат є оптимальним для фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил (наприклад, борошна, сухого молока, крохмалю, цементу, крейди). Автомат дозволяє довільну зміну розміру дози та фасованого продукту, але потрібно мати на увазі, що він використовує спосіб об'ємного дозування, вимірюючи дозований продукт не за вагою, а за кількістю обертів шнека. Отже, при зміні продукту необхідно враховувати його щільність, так як при однаковій кількості обертів для різних продуктів вага порцій може відрізнятися.

Відмінність даного пакувального автомата від подібних АФ-35-Ш і АФ-45-Ш полягає у застосуванні пневмомеханічного пакувального механізму, у якого використовуються комбіновані приводи (протягування плівки відбувається за допомогою електродвигуна та ременів, а стискання і розтискання зварних елементів паяльного вузла – за допомогою пневматичних приводів). Така комбінація значно збільшує швидкість роботи автомата і дозволяє використовувати більш широкі пакувальні плівки, ніж на АФ-45-Ш. У той же час наявність пневматичних приводів вимагає використання компресора, і як наслідок, збільшує гучність роботи фасувального автомата. При цьому рівень шуму не досягає рівня, виробленого автоматом АФ-35-Ш.

Фасувально-пакувальний автомат потребує розміщення на підлозі, і має обмеження по ширині використовуваної плівки та висоті формованої упаковки, що зазначені в технічних характеристиках.

Продукт, що фасується, зсипається по похилим стінкам до горловини бункера, з'єднаної з тубусом рукавоформувального пристосування. Крізь горловину і тубус проходить вертикально розташований шнек, верхня частина якого закріплена в електроприводі. Пересипаючись крізь горловину, продукт заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека і внутрішньою поверхнею тубуса. Для виключення його висипання у нижній частині тубуса передбачено клапан.

При подачі живлення від лічильника «СТ201», розташованого у блоці управління пакувального автомата, електропривод починає обертати шнек. Це допомагає продукту переміщуватися з бункера по тубусу вниз. Швидкість обертання шнека визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі. Додатково електропривод приводить у дію «ворушитель» у бункері, що перемішує продукт та сприяє його зсипанню до горловини бункера.

На час обертання шнека клапан у нижній частині тубуса відкривається, і продукт, переміщуваний шнеком, висипається у згорнуту на тубусі рукавом пакувальну плівку із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). Після досягнення кількості імпульсів, встановлених на лічильнику «СТ201», подача харчування на електропривод припиняється, шнек зупиняється і клапан на тубусі закривається, відсікаючи подачу продукту. В цей же момент лічильник «СТ201» подає імпульс мікроконтролеру, що керує роботою пакувального автомата.

Отримавши імпульс, мікроконтролер приводить у дію механізм протягування плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки – через комір у рукав навколо тубуса. Протягнувши плівку на необхідну відстань (визначається по фотомітці або за значеннями параметра «СЧt. 1»), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. При цьому, у момент запаювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

В цей же час мікроконтролер пакувального автомата надсилає імпульс лічильнику «СТ201», який подає живлення на електропривод дозатора, заповнюючи наступну упаковку. Додатково мікроконтролер відстежує моменти спустошення бункера дозатора, закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully