Ваговий дозатор ВД-1

Можливості:
600 порцій на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
сипучі продукти

Ковшовий ваговий дозатор з вібраційним живильником призначений для фасування сипких продуктів, не здатних утворювати пил, у готову тару або упаковку (пакет, мішок, коробку). При цьому використовується ваговий метод дозування. Устаткування працює в напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Встановлена потужність, кВт 0,5
Пневможивлення* , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 900-1700 /1200/2200
Вага (не більше), кг 90-210
Продуктивність (макс.), доз / год 600
Обсяг накопичувального бункера, л 80
Діапазон дозування, г. 20-2000
Д / Ш упаковки (макс.), мм будь-яка

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Ваговий дозатор є оптимальним для фасування продуктів з будь-якими сипучими властивостями (чай, кава зернова, кава мелена, кава гранульована, насіння, горіхи), за винятком продукції, здатної утворювати пил (мука, цукрова пудра, перець). Дозатор дозволяє довільно змінювати порції фасованого продукту, а також досягати максимально точного дозування. На відміну від об'ємних дозаторів це устаткування не має обмежень на зміну дозованого продукту.

Ваговий дозатор випускається в моделях ВД-1, ВД-2, ВД-3, ВД-4. Їх відмінність між собою полягає у кількості ковшів, що зважують (так званих «струмків») і, відповідно, в продуктивності. Наприклад, модель ВД-1 має 1 «струмок» і продуктивність до 10 доз на хвилину, ВД-2 – 2 «струмки» і продуктивність до 20 доз на хвилину, а ВД-3 і ВД-4 – по 3 і 4 «струмки» зі збільшенням продуктивності на 10 доз на кожному «струмку». За іншими характеристиками моделі ідентичні.

У стандартну комплектацію входить: ваговий ковшовий дозатор, що має від 1 до 4 потоків, з накопичувальним бункером та приймальною лійкою; електрична педаль для подачі команди на видачу дози; електронний блок управління зі світловою індикацією та відстеженням аварійних ситуацій.

У додаткову комплектацію входить: змінна приймальня лійка; 2-й рівень дозатора (для продукції, що не здатна добре сипатись).

Продукт висипається через горловину бункера вагового дозатора на вібролоток, який, вібруючи із заданою амплітудою, подає його у зважувальний ківш. Ківш кріпиться до рами дозатора на тензометричному датчику (тензодатчику). При досягненні зазначених вагових параметрів тензодатчик подає сигнал на блок управління, який зупиняє вібролоток, припиняючи подачу продукту.

При отриманні сигналу на початок роботи (натискання оператором кнопки або педалі), блок управління подає сигнал на відкриття зважувального ковша. Ківш відкривається, висипаючи свій вміст у лійку. По лійці продукт висипається у встановлену оператором тару або упаковку.

В цей час блок управління вмикає вібраційний лоток для наповнення зважувального ковша наступною порцією продукту, а оператор повинен замінити заповнену тару (упаковку) на порожню.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully