Пневматичний фасувальний автомат зі шнековим дозатором АФ-35-Ш

Можливості:
1500 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Фасувальний автомат призначений для організації безперервного циклу фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил (борошна, сухого молока, крохмалю), і упаковки їх у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс) з формуванням пакетів («подушка» або стоячий). Автоматика повністю управляє процесом фасування і упаковки продукції, тому участь людини зводиться до мінімуму.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2
Пневможивлення** , атм. / л.хв. 6 / 250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1200/1700/3200
Вага (не більше), кг 420
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 1500
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 20 - 1000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 300 / 180

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувально-пакувальний автомат є оптимальним для фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил (наприклад, борошна, сухого молока, крохмалю, цементу, крейди). Автомат дозволяє довільно змінювати розмір порції фасованого продукту, але потрібно мати на увазі, що ця модель використовує спосіб об'ємного дозування, вимірюючи продукт не за вагою, а за кількістю обертів шнека. Отже, при зміні продукту, що дозується, необхідно враховувати його щільність, так як при однаковій кількості обертів для різних продуктів вага порцій може відрізнятися.

Фасувально-пакувальний автомат має істотні габарити та вагу, а тому потребує розміщення на підлозі. Існують обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки, зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення фасувально-пакувального автомата збільшених розмірів – максимальна ширина плівки становитиме до 500 мм, а висота пакета – до 400 мм.

Продукт, який фасується, зсипається по похилим стінкам до горловини бункера, з'єднаної з тубусом рукавоформувального пристрою. Крізь горловину і тубус проходить вертикально розташований шнек, верхня частина якого закріплена в електроприводі. Пересипаючись крізь горловину, продукт заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека і внутрішньою поверхнею тубуса. Для виключення його висипання у нижній частині тубуса передбачено клапан.

При подачі живлення від лічильника «СТ201», розташованого у блоці управління пакувального автомата, електропривод починає обертати шнек. Це допомагає продукту переміщуватися з бункера по тубусу вниз. Швидкість обертання шнека визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі. Додатково електропривод пускає в хід «ворушитель» у бункері, що перемішує продукт та сприяє його зсипанню до горловини бункера.

На час обертання шнека клапан у нижній частині тубуса відкривається, і продукт, переміщуваний шнеком, висипається у згорнуту на тубусі рукавом пакувальну плівку із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). Після досягнення кількості імпульсів, встановлених на лічильнику «СТ201», подача харчування на електропривод припиняється, шнек зупиняється і клапан на тубусі закривається, відсікаючи подачу продукту. В цей же момент лічильник «СТ201» подає імпульс мікроконтролеру, що керує роботою пакувального автомата.

Отримавши імпульс, мікроконтролер за допомогою пневматичних систем приводить у дію паяльний вузол. Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки.

При цьому в процесі зварювання відбувається зміщення горизонтальних губок паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину упаковки. Оскільки губки переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальну плівку. Відбувається розмотування рулону та згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса.

У момент досягнення кареткою нижньої точки відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. В цей же час мікроконтролер пакувального автомата надсилає імпульс до лічильника «СТ201», який подає живлення на електропривод дозатора, заповнюючи наступну упаковку. Одночасно мікроконтролер розтискає горизонтальні губки і переміщує їх вгору для запаювання наступної упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково мікроконтролер відстежує моменти спустошення бункера дозатора, закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully