Змішувач для сипучих продуктів СПБ-1

Можливості:
до 6000 кг на годину

Продукція:
сипучі, рідкі продукти

Змішувач призначений для змішування сипучих продуктів (кави, гречки, арахісу, фісташок, горіхів) із сольовим або смаковими розчинами. Прилад може використовуватися у складі автоматизованих ліній, або як самостійний апарат для підготовки сировини до обсмажування або сушіння.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,8
Пневможивлення, атм. / л.хв. відсутнє
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1200/1300/1400
Вага (не більше), кг 190
Обсяг ємності, л 180 (280)
Обсяг наповнення ємності, л. 100 (200)
Продуктивність *, кг/год 600
* Продуктивність залежить від властивостей і типу продукції для змішування.

Змішувач призначений для змішування сипучих продуктів як між собою, так і з різними розчинами. У більшості випадків пристрій використовується для підготовки таких сипучих продуктів, як насіння, горіхи, арахіс, фісташки до обсмажування, шляхом їх змішування з водно-сольовим розчином. Також поширеним є змішування спецій і компонентів харчових фарб. Устаткування може використовуватися і для нехарчових продуктів.

Особливістю цієї моделі є певна траєкторія руху суміші всередині бочки, що досягається за допомогою розрахованого кута кріплення ємності до валу обертання. Це дозволяє позбутися від лопатей та лопаток усередині ємності, тим самим виключаючи місця скупчення продукту і бруду.

Випускається дане обладнання в одній моделі СПБ-1, з модифікацією за обсягом ємності (180 і 280 літрів).

Підготовлену (очищену і помиту) сировину засипають у ємність (бочку) через горловину, після чого до ємності заливається сольовий розчин необхідної консистенції (підбирається для кожного продукту індивідуально). Далі горловина закривається за допомогою кришки і запірного пристрою. Кришка має гумовий ущільнювач і герметично закриває ємність, виключаючи протікання на час роботи змішувача.

При натисканні кнопки «Пуск» електропривод починає обертати ємність (бочку) у вертикальній площині. Робота змішувача побудована на принципі «п'яна бочка», тобто при обертанні бочки, за рахунок нахилу її вертикальної осі відносно площини обертання, всередині відбувається рух сировини по траєкторії у вигляді цифри «8». Тим самим досягається максимальна ефективність у змішуванні сировини із сольовим розчином – суміш вдаряється об стінки бочки під різними кутами, розсипається, змінює напрямки руху та змішується із зустрічними потоками суміші.

Час роботи змішувача визначається оператором – для зупинки потрібно натиснути кнопку «Стоп». Після чого потрібно відкрити кришку ємності, та вилити (висипати) її вміст, нахиляючи горловину бочки.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully