Пневматичний фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-35-В (У)

Можливості:
до 1500 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти, що не утворюють пил

Збільшений фасувальний автомат, обладнаний ваговим дозатором, застосовується для організації безперервного процесу фасування та пакування сипучих продуктів. Управління автоматом відбувається за допомогою контролера, що дозволяє мінімізувати участь людини в процесі упаковки продукції у полімерні пакети.

Короткий список продуктів, придатних до фасування у цій моделі автомату:

  • гранульовані продукти;
  • крупи;
  • кавові зерна, горіхи;
  • снеки;
  • печиво та цукерки.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380
Встановлена потужність, кВт 1,5
Пневможивлення** , атм. / л.хв. 6 / 250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/3500
Вага (не більше), кг 380
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 500 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 500 - 2000
Обсяг накопичувального бункера, л 100
Діапазон дозування, см.куб 20 - 2000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 240

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Пневматичний фасувальний автомат використовується для фасування продуктів, що мають будь-які сипучі властивості (крім продуктів, здатних утворювати пил – наприклад, крохмалю, борошна, какао). За допомогою вагового способу дозування і характеристик вагового дозатора, на обладнанні можна довільно змінювати порції фасованого продукту з максимальною точністю. На фасувальному автоматі АФ-35-В (У) можна фасувати та упаковувати в полімерну плівку наступні продукти: каву, чай, цукор, сіль, макаронні вироби, бобові, каші, цукерки та печиво.

Фасувально-пакувальний автомат АФ-35-В (У) потребує розміщення на підлоз через істотні габарити. Максимальна ширина пакувальної полімерної плівки становить 500 мм, а максимальна висота пакета – 400 мм.

У бункер вагового дозатора засипається продукт, що фасується, потім за допомогою вібролотка продукт подається у ваговий ківш, який підвішують на тензодатчику. Коли ківш заповнюється до зазначених вагових параметрів, тензодатчик подає сигнал на електронний блок управління дозатора, блок зупиняє вібролоток, подача продукту припиняється.

Коли від пакувального автомата подається сигнал «Віль», контролер надсилає сигнал на відкриття зважувального ковша, ківш відкривається, і його вміст висипається в лійку. Через тубус рукавоформувального пристрою, по лійці продукт висипається у пакувальну плівку, згорнуту тубою із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). В цей час контролер вмикає вібролоток для наповнення зважувального ковша наступною порцією продукту.

Пакувальний автомат керується власним блоком управління, який має у своєму складі мікроконтролер. Він синхронізований з контролером дозатора через електрозв'язок. Мікроконтролер за допомогою пневматичних систем приводить у дію паяльний вузол обладнання.

Паяльний вузол фасувального апарату в своїй роботі використовує принцип безперервного нагріву, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов вже наповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. У момент зварювання плівки паяльний вузол зміщується вниз на задану довжину упаковки, тому відбувається протягування пакувальної плівки. З огляду на те, що безпосередньо на полотні плівки зварюється упаковка, при її протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки. Це здійснюється за допомогою спеціального коміра – плівка згортається в тубу навколо тубуса, тобто відбувається формування заготовки для наступної упаковки. Контроль довжини упаковки і, відповідно, довжини протягування, здійснюється за допомогою фотомітки, яка наноситься на плівку, або в інший спосіб – механічний, тобто регулюванням висоти датчика.

Коли досягається нижня точка, проводиться відокремлення заповненої упаковки. Це відбувається наступним чином: механічним зубчастим ножем розтинається плівка. Одночасно мікроконтролер апарату подає сигнал «Віль» контролеру дозатора, після чого заповнюється наступна упаковка. Потім відбувається розтискання зварювальних елементів паяльного вузла і переміщення їх вгору для запаювання наступних швів. Відтята упаковка падає на підлогу, в спеціально підготовлену ємність-контейнер або на відвідний транспортер (поставляється окремо).

Додатково мікроконтролер здатний відстежувати моменти спустошення бункера дозатора, закінчення рулону пакувального матеріалу, або інші аварійні та непередбачені ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано