Автоматична лінія фасування та пакування пряників, печива

Борошняні кондитерські вироби завжди користувалися великим попитом. Так і сьогодні – майже кожна людина щодня вживає в їжу різну випічку. Як відомо, такий продукт потребує належного пакування для продовження його терміну придатності та збереження товарного вигляду.

Фасування і пакування пряників, печива та іншої аналогічної продукції можна виконати на нашій автоматичній лінії з мультиголівковим ваговим дозатором. Даний вид дозаторів відрізняється високою точністю порції продукту, що видається.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ПРЯНИКІВ ТА ПЕЧИВА

фасування пряників

Пряники та печиво фасуються у поліпропіленові або поліетиленові пакети, що формуються з попередньо заготовленого рулону плівки і зварюються безпосередньо в процесі автоматичної розфасовки.

Автоматична лінія фасування та пакування пряників або печива дозволить Вам виконувати великі обсяги фасувальних робіт за короткий термін, а також запобігає ушкодженню і деформації продукції, фасованої у пакети.


Транспортер завантажувальний Z-подібний ЗТ-3

Завантажувальний транспортер ЗТ-3 застосовується для подачі пряників або печива до завантажувального бункеру мультиголівкового вагового дозатора. Транспортер також можна використовувати для інших цілей (наприклад, завантаження сипучого продукту до накопичувальних резервуарів, підйом і транспортування продукції тощо).

Транспортер обладнаний накопичувальним бункером і пристроєм контролю наповнення бункера призначення (дозатора, пакувального автомата), що робить можливим підтримання необхідного рівня продукту, сприяючи безперервному процесу фасування та пакування. При заповненні бункера призначення пристрій контролю зупиняє стрічку транспортера до зниження рівня продукту.


Пневмомеханічний фасувальний автомат з ваговим дозатором

Основным преимуществом данной модели оборудования АФ-50-В10, по сравнению с аналогами, является высокая точность взвешивания продукции (за счет комбинации взвешивающих ковшей и суммированию их к максимально заданному весу), а так же применения его для фасовки и упаковки печенья, пряников. Автомат оснащен сенсорным блоком управления. Позволяет записывать в память до 40 видов продукции.

Для роботи обладнання обов'язковою умовою є комплектація верстата завантажувальним транспортером ЗТ-1, ЗТ-3, а також компресорною установкою.


Відвідний транспортер для готової продукції

Відвідний транспортер у лінії застосовується для відведення упакованого печива та пряників від пакувального автомата на приймальний стіл, з подальшим пакуванням товару людиною. Даний транспортер широко застосовується і для інших цілей. Кут нахилу даної моделі транспортера сягає до 40°, що робить можливим переміщення упакованої продукції на висоту до 750 мм. На транспортній стрічці розміщені поперечні ребра, що запобігають сповзанню упакованого товару.

Принцип роботи автоматичної лінії для фасування та пакування пряників і печива

Випічка по завантажувальному транспортеру надходить до приймальної лійки мультиголівкового вагового дозатора. По вібролоткам продукт надходить на зважувальні ковші. У кожному ковші порція продукту зважується окремо, після чого інформація про вагу надходить на обчислювальний блок. Після розрахунку різних комбінацій ваги продукту, обчислювальний блок обирає оптимальну комбінацію заповнення упаковки та надсилає сигнал обраним ковшам з продуктом. Обрані ковші відкриваються, і продукт надходить у ківш синхронізації, після чого через лійку пакувального автомата надходить до сформованого пакету-«подушки».

Роботою пакувального автомата керує розташований у блоці управління мікроконтролер, який після видачі порції випічки приводить у дію механізм протягування пакувального матеріалу. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса. Простягнувши плівку на необхідну відстань, мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює типом шва «єврошов» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому в момент зварювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на відвідний транспортер.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ ПЕЧИВА В УПАКОВКУ «ФЛОУ-ПАК»

фасування печева флоу-пак

Горизонтально пакувальний автомат серії "flow-pack" АФ-250-Ф призначений для організації безперервного циклу поштучного, групового пакування печива. Матеріал упаковки - полімерні плівки, ламінований папір.

Печево викладається оператором на завантажувальну стрічку, яка транспортує його в зону формування упаковки «flow-pack», а потім на відвідний транспортер.

Можливості роботи пакувального автомата дозволяють пакувати печиво зі швидкістю до 13800 упаковок на годину.

Комплектація пакувальної машини:

  • фотоелектричний датчик;

  • PLС-контролер;

  • загрузочний конвеєр;

  • електронна панель управління;

  • варіатор швидкості;

  • для проставлення дати на упаковці з печивом, на машину встановлюється роликовий термопринтер дати (опція).

Основними перевагами конструкції є якість, швидкість, надійність, простота у використанні і легкість мийки.

Горизонтально пакувальний автомат серії "flow-pack" АФ-250-Ф є ідеальною машиною для вирішення питання швидкого пакування.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully