Устаткування для фасування кави в «стіки»

Кава у «стіках» – це порційна упаковка, що дозволяє споживачеві взяти з собою улюблений напій та приготувати його у будь-який момент. Даний формат візуально сприймається як більш компактний. Крім того, «стік»-упаковка дозволяє зекономити пакувальний матеріал у порівнянні з упаковкою типу «саше».

Мільйони людей по всій планеті не уявляють свій ранок без чашечки кави. Масове виробництво розчинної кави почалося в 1938 році. У сучасному світі часу катастрофічно не вистачає, тому попит на розчинну каву не зменшується.

  • Характеристика

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ КАВИ У «СТІКИ»

Основним обладнанням для пакування кави до упаковки типу «стік» є фасувальний автомат АФ-120-ОМ(Л). Даний автомат обладнується різною кількістю так званих «струмків» для пакування кави – від 1 до 5, що впливає на продуктивність. Апарат АФ-120-ОМ (Л) може комплектуватися вузлом надсікання, що дозволяє наносити на упаковку лінію розриву. Процес фасування кави до упаковки відбувається автоматично, а діапазон дозування однієї порції можна налаштувати від 2 до 20 см3. Формування упаковки типу «стік» відбувається з рулону полімерної плівки або ламінованого паперу.

Для автоматичного фасування кави до упаковок типу «стік» знадобляться:

  • Кава гранульована або мелена.

  • Рулон багатошарової плівки або ламінованого паперу для упаковки.

  • Фасувально-пакувальний автомат АФ-120-ОМ (Л), який буде формувати упаковку з рулону плівки, видавати встановлену порцію кави та запаювати (закривати) упаковку.

  • Лінія може комплектуватися додатковим обладнанням – для автоматичного завантаження продукції до бункера застосовується транспортер ЗТ-1. Для відведення «стіків» з кавою від автомата застосовується транспортер ОТ-1.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully