Віброживильник ПВ-1

Можливості:
дозволяє оптимізувати процес упаковки

Віброживильники призначений для безперервної подачі сипучих продуктів (круп, солі, цукру, насіння соняшнику) з бункера в технологічні машини (жарочні печі, очисники), на транспортери або в ємності (упаковки). Виконує подачу продуктів за допомогою лінійної вібрації. Може використовуватися в складі автоматизованих ліній по жарке або фасування сипучих продуктів.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення
Напруга живильної мережі, В 220
Частота струму мережі живлення, Гц 50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,5
Габаритні розміри і вага
Довжина (не більше), мм 1 000
Ширина (не більше), мм 1 000
Висота (не більше), мм 1 500
Вага (не більше), кг 100
Характеристики роботи
Об'єм бункера для продукту, л -
ПВ-1 (бункер з 1 горловиною) 60
ПВ-2 (бункер з 2 горловиною) 120
Продуктивність (максимальна), кг / год: ** -
ПВ-1 (1 вібролоток) 2 400
ПВ-2 (2 вібролотки) 4 800
Регульовані параметри
Потужність вібролотка (діапазон), % 0-100
* розміри і вага живильника можуть бути різними, в залежності від типу і розмірів об'єкта призначення, до якого подається продукт (технологічна машина, транспортер, ємність) і побажань замовника.
** продуктивність залежить від виду продукту який дозуєтеся, його сипучості, щільності, вологості, встановленої потужності вібролотка і положення шибера (заслінки).

Віброживильники призначений для безперервної подачі сипучих продуктів (круп, солі, цукру, насіння соняшнику і т.д.) з бункера в технологічні машини (жарочні печі, очисники і т.д.), на транспортери або в ємності (упаковки).

Віброживильники не передбачає інших функцій, крім рівномірної і безперервної подачі продукту, але може бути використаний для умовного дозування об'ємним способом добре сипучих, не липких, продуктів. Розмір дози в такому випадку визначається положенням шибера, встановленою потужністю Вібролотки і часом роботи. Тобто оператор може встановити, що при заданому положенні шибера (заслінки), який регулює обсяг продукту, висипати з бункера на вібролоток, при встановленій потужності вібролотка, що визначає швидкість руху продукту по лотку, за певний час проходить (висипається з лотка) певний обсяг продукту. Таким чином, визначаючи часові інтервали, оператор може виконувати дозування продукту. Однак, слід враховувати, що дане дозування є умовним і має значну похибку дози, обумовлену нерівномірністю потоку (застрявання продукту або випадання грудок), неточністю тимчасових інтервалів і відсутністю засобів контролю (крім візуального).

Устаткування здатне виробляти подачу практично будь-якого сипучого продукту, за винятком продуктів здатних утворювати пил (мука, цемент, крохмаль і т.д.) і трудносипучих (чіпси, морепродукти і т.д.).

Продукт потрапляе через горловину бункера на вібролоток. Обсяг подачі продукту регулюється положенням шибера в горловині бункера.

При натисканні оператором кнопки «Пуск» блок управління подає живлення на електромагніт, розташований під вібролотком, і створює лінійну вібрацію. Внаслідок такої вібрації, вібролоток (вібруючи із заданою амплітудою) переміщує продукт від горловини бункера в об'єкт призначення (в технологічну машину, на транспортер або в ємність).

Амплітуда вібрації вібролотка (потужність вібролотка) може бути змінена оператором (зміна положення регулятора «Потужність»), тим самим зміниться швидкість подачі продукту. Також можна змінити обсяг потоку продукту, змінивши положення шибера в горловині бункера.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано