Лінія фасування і упаковки фруктових чіпсів

Фруктові чіпси - це натуральний, корисний і готовий до вживання продукт для дітей і дорослих. На відміну від традиційних картопляних чіпсів, вони не містять в собі барвників, канцерогенів, консервантів. Фруктові чіпси - це свого роду "фаст-фуд", продукт для швидкого перекусу, однак замість шкоди, вони несуть в наш організм одну лише користь! Фруктові чіпси та інші готові сушені фруктові закуски в зручній дрібній фасовці можна узагальнено назвати фруктовими снеками. Фруктові чіпси дуже популярні в Європі та Америці, а зараз починають користуватися величезним попитом і на території України. У зв'язку зі збільшенням попиту на даний продукт, який упакований і готовий до вживання, ми розробили лінію для його фасування і упаковки.

Особливість фасування таких чіпсів полягає в тому, що продукт досить крихкий і його важко фасувати по причині низької сипучості. Це обумовлено формою продукту і проявляється в непрогнозованих кількості висипання чіпсів. Для фасування чіпсів можна застосовувати об'ємні дозатори - в них чіпси НЕ будуть рівномірно заповнювати дозувальні порожнини, тому для фасування чіпсів застосовують тільки вагові лінійні (дворівневі) або комбінаційні мультиголівковий дозатори.

Фасувати фруктові чіпси можна як автоматичним, так і напівавтоматичним способом. Перший спосіб вимагає покупки устаткування з високою точністю і продуктивністю, всі операції будуть відбуватися автоматично, з мінімальною участю оператора. Другий спосіб заощаджує бюджет, але потрібне постійне і активне участь людини в процесі фасування. Також при другому способі продуктивність і точність фасування набагато нижче.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ФРУКТОВИХ ЧІПСІВ

Для автоматичного фасування фруктових чіпсів необхідно:

  • Сама продукція для фасування і упаковки: чіпси яблучні, апельсинові, грушеві та інші
  • Полімерна плівка в рулонах. Може бути як з поліграфією, так і без неї. При наявності поліграфії, малюнок повинен бути нанесений таким чином, щоб його вигляд не змінювався при формуванні пакета (розрахований під розміри упаковки і місце формування швів). Плівка може бути будь-якого типу, за умови, що верхній її шар не є поліетиленом.
  • Фасувальний автомат, який буде одночасно виробляти формування упаковки з рулону плівки, видавати в таку упаковку встановлену дозу чіпсів і запаювати (закривати) упаковку. Фасувальні автомати мають значну висоту, тому є сенс доукомплектувати автомат транспортер завантажувальний Z-подібний ЗТ-3.

Фасувальними автоматами, які можуть впоратися з упаковкою чіпсів в пакет «подушка», є:

Також, для зручності передбачається можливість відведення готових упаковок від автомата. Для цього можна використовувати транспортер відвідній ОТ-1.

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ФРУКТОВИХ ЧІПСІВ

Для напівавтоматичного фасування фруктових чіпсів потрібно все той же, що і для автоматичної, за винятком фасувального автомата. Замість нього можна використовувати фасувальний напівавтомат, який, є більш бюджетним, але вимагає постійної участі оператора в своїй роботі.

Таким фасувальним напівавтоматом може бути фасувальний напівавтомат з ваговим дозатором ПАФ-20-В, якщо він буде збільшених розмірів та укомплектований дворівневим дозатором (виготовляється під замовлення). Як і у ситуації з автоматичним фасуванням, необхідно продумати процес наповнення бункера фасувального напівавтомата (вручну або придбати завантажувальний транспортер), та передбачити відведення готових упаковок.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully