Лінія для фасування шампуню, гелю для душу в упаковку саше

Шампунь і гель для душу є гігієнічними, косметичними засобами для миття волосся і тіла. Являють собою суміш декількох речовин і використовуються у всьому світі. Гель для душу і шампунь в одноразовій упаковці призначений для використання в готелях, хостелах, санаторіях, фітнес-клубах і центрах SPA. Відмінно освіжає після тренувань, масажу, лазні і т.д. Зручною упаковкою для одноразового застосування і транспортування є саше пакет. Як матеріал для пакетів зазвичай вибирають полімерну плівку з характеристиками, відповідними вимогам для конкретного продукту.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ ГЕЛЮ ДЛЯ ДУШУ І ШАМПУНЮ В УПАКОВКУ САШЕ

фасовка шампуня саше

Для фасування і упаковки миючих та гігієнічних засобів в одноразову «саше» упаковку знадобиться полімерна плівка або ламінований папір, а також комплект обладнання, який дозволить створювати автоматичний процес фасування і упаковки.

До складу лінії для фасування і упаковки входить:

  1. Фасувальний автомат з об'ємним рідинним дозатором АФ-35-СЖ є оптимальним для фасування малими дозами рідин і паст (шампунь, гель, мед. Препарати і т.д.), а також упаковки її в полімерні матеріали (дуплекс, триплекс, ламінований папір )
    За допомогою даного фасувального апарату, можна отримати 3-х або 4-х шовну упаковку у вигляді квадратного або прямокутного пакетика в формі подушечки (Sachet). Дана горизонтальна пакувальна машина, використовуючи в своїй роботі об'ємний метод дозування рідких продуктів, є універсальною, але має обмеження на зміну фасованої продукції. Забезпечує надійне з'єднання швів.

  2. Транспортер відвідний ОТ-1 призначений для відводу від пакувального обладнання і підняття на приймальний стіл (або іншу поверхню) готової упакованої продукції. Транспортує продукти за допомогою поліуретанової стрічки з нанесеними на неї ребрами. Зручний при організації автоматизованих ліній з фасування та пакування продукції.

  3. Стіл накопичувальний СН-1 призначений для накопичення продукції, упаковок, тари, вантажу перед груповим пакуванням, або для подальшого транспортування між лініями, цехами.


  4. Використання нашого обладнання гарантує бездоганну точність фасувального обсягу, якість і міцність упаковки, привабливий зовнішній вигляд готової роздрібної продукції.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully