Фасувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-50-C-ОМ

Можливості:
2400 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет стабіло (stabilo)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний автомат призначений для організації безперервного циклу фасування та пакування у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс) добре сипучих продуктів (крупи, горіхи, кава зернова).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2,5
Пневможивлення* , атм. / л.хв. 6/350
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/1200/2500
Вага (не більше), кг 380
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 400 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 2400
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50 - 1000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 250

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат є оптимальним для фасування продуктів, які добре сиплються і здатні рівномірно та швидко заповнювати вільні порожнини (наприклад, крупи, рис, насіння, зерно, насіння, сіль, цукор, чай, зерна кави), а також продуктів, що погано сиплються або здатні утворювати пил (борошно, родзинки, кукурудзяні палички). Також необхідно враховувати, що внаслідок застосування об'ємного дозатора таке обладнання для фасування не є універсальним, і має обмеження на зміну пакованого продукту.

Відмінність даного пакувального автомата від подібних моделей АФ-35-ОМ, АФ-45-ОМ, АФ-50-ОМ полягає у застосуванні додаткового вузла, що дозволяє в автоматичному режимі складати та запаювати з 4 сторін бічні складки (грані) пакета, і формувати пакет у формі «стабіло» (stabilo-beg).

Автомат потребує розміщення на підлозі, та має обмеження по ширині використовуваної плівки та висоті формованої упаковки. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках.

Продукт, який фасується, висипається через горловину бункера у «склянку», що закріплена на барабані і знаходиться під горловиною. Барабан має таке розташування дозувальних «склянок», при якому в той момент, коли одна дозувальна «склянка» знаходиться під горловиною накопичувального бункера, протилежна їй дозувальна «склянка» знаходиться над тубусом рукавоформувального пристрою. Тобто одночасно відбувається наповнення продуктом «склянки», що знаходиться під горловиною бункера, і спустошення «склянки», що знаходиться над тубусом.

При отриманні імпульсу від мікроконтролера блоку управління, електропривод дозатора провертає барабан, зміщуючи заповнену «склянку» від горловини бункера в бік тубуса і підставляючи під горловину наступну порожню «склянку». При досягненні тубуса заповнена «склянка» спустошується, висипаючи свій вміст у тубус, на якому знаходиться згорнута тубою (рукавом) пакувальна плівка із запаяними заднім та нижнім швами (заготовка упаковки). Пересипаючись крізь тубус, продукт заповнює упаковку.

Після видачі дози продукту мікроконтролер приводить у дію механізм протягування плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса, а також формування упаковки. Протягнувши плівку на необхідну відстань (котра визначається по фотомітці або за значенням довжини з блоку управління), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому в момент зварювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Після розмикання зварних елементів мікроконтролер знову подає імпульс електроприводу дозатора на поворот барабана і висипання вмісту «склянки» в нову упаковку. Додатково мікроконтролер фасувальної машини відстежує момент закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully