Пакувальник пінопластових плит АУП-4

Можливості:
до 240 пакувань на годину

Тип упаковки:
індивідуальна упаковка

Продукція:
плити пінопласту (хв. утеплювачі)

Апарат призначений для упаковки (обгортання) в поліетиленову плівку пінопластових плит, а також інших мінеральних утеплювачів. Устаткування є повністю автоматичним, і не потребує втручання оператора в процес пакування, за винятком подачі та приймання готових упаковок.

В стоимость оборудования входит обучение персонала и пусконаладочные работы.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В/Гц 380/50
Встановлена потужність, kВт/год 1,5
Пневможивлення **, атм./л.хв. відсутнє
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 3700/1700/5500
Вага (не більше), кг 360
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 1100/300
Продуктивність (макс.), уп./год 240
Д /Ш /В упаковки (не більше), мм 700х1100х1000

* Продуктивність залежить від розмірів упаковки і властивостей пакувального матеріалу.

** Для забезпечення функціонування пневмоприводов даної фасувальною машини необхідна наявність «компресора» (поставляється окремо).

Пакувальник переважно використовується як тароутворюючий апарат для групової упаковки плит пінопласту (стіродуру, пінополістиролу) або мінеральних утеплювачів – для зручності транспортування і захисту від механічних впливів. Також не виключається можливість його використання для упаковки окремих предметів.

У своїй роботі пакувальник використовує властивість еластичності поліетилену, що дозволяє шляхом натягування плівки максимально щільно обгорнути блок пінопластових плит, зберігаючи його форму і не залишаючи плитам можливості переміщуватися одна відносно іншої. Пак, що утворюється в процесі пакування, має незакриті бічні грані і є негерметичним, однак при цьому забезпечує хороші показники захисту від механічних впливів і збереження форми.

Пакувальник АУП-4 має істотні габарити і вагу, та потребує розміщення на підлозі. Існують також обмеження за габаритами пакованої продукції (ці обмеження вказані в технічних характеристиках), що обумовлені розмірами паяльного вузла та пакувального столика. У разі, якщо габарити продукції перевищують вказані значення, необхідне індивідуальне виготовлення пакувальника.

Оператор формує на пакувальному столику групу предметів, складаючи їх одне на одного та притискаючи дальнім краєм в упор, і подає команду на початок пакування, натискаючи кнопку «Пуск». При натисканні кнопки пневматичний привід штовхача подає предмети, що пакуються, у паяльний вузол. Упор, розташований на пакувальному столику, не дозволяє групі предметів зміщуватися вбік або розпадатися.

Полотно пакувального матеріалу у паяльному вузлі знаходиться під натягом, внаслідок чого при заштовхуванні групи предметів у паяльний вузол відбувається щільне обтягування (обтиснення) таких предметів пакувальним матеріалом. Обтягнуті плівкою предмети проштовхуються за межі паяльного вузла (так, щоб рамка зі зварним елементом могла опуститися, не зачіпаючи предмети, які пакуються), після чого фіксуються зверху притискною рамкою. Штовхач повертається у початковий стан.

Одночасно з поверненням штовхача приходить у дію паяльний вузол: рамка зі зварним елементом, опускаючись згори, додатково натягує плівку, обтягуючи групу предметів, і при контакті з підкладкою (в нижній точці свого руху) виконує зварювання пакувального матеріалу. Паяльний вузол має імпульсний нагрів, і зварює готову упаковку (пак) і полотно плівки типом шва «шина», одночасно відсікаючи упаковку (пак) від полотна «струною» (цю комбінацію прийнято називати типом шва «комбі»).

У момент зварювання (при роботі паяльного вузла) оператор може сформувати на пакувальному столику нову групу предметів для пакування, і подати команду на початок роботи. У цьому випадку після завершення зварювання упаковки і підняття паяльного вузла штовхач заштовхне нову групу предметів у полотно пакувального матеріалу, зсуваючи попередню на підлогу або на відвідний транспортер (який поставляється окремо). Таким чином, при безперервній подачі предметів (формуванні групи, що пакується) і натисненні кнопки «Пуск» можна забезпечити безперервний цикл пакування продукції.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully