Лінія фасування та пакування снеків у «дой-пак» пакет

Снеками називаються хрусткі дрібні вироби, призначені для перекусу перед основними прийомами їжі. До цього типу продукції можна віднести соленики, чіпси, сухарики, крекери. Так як дана продукція є складносипучим продуктом, для фасування (поділу на порції) застосовуються вагові лінійні або комбінаційні (мультиголівкові) дозатори. Пакувати снеки у «дой-пак» пакет можна як автоматичним способом, так і напівавтоматичним. Перший тип устаткування дорожчий, але він потребує мінімальної участі оператора у процесі експлуатації. Другий варіант менш витратний, але потребує активної участі оператора у процесах фасування та пакування.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ СНЕКІВ

Для створення автоматичного процесу фасування та пакування снекової продукції знадобляться:

  1. Сам продукт для фасування та пакування (соленики, чіпси, сухарики, крекери).
  2. 2. Готові пакети «дой-пак» (doy-pack). Для зменшення собівартості покупного пакета упаковку «дой-пак» можна виготовляти на пакетоформувальному автоматі АДП-1 (знадобиться полімерна плівка у рулонах).
  3. 3. Для автоматичного фасування снеків у пакети «дой-пак» можна використовувати універсальний фасувально-пакувальний автомат з ваговим лінійним дозатором АФ-35-ДВ або ваговим мультиголівковим дозатором АФ-35-ДВ10, який буде одночасно витягати упаковку з накопичувача, видавати до такої упаковки встановлену порцію продукту та запаювати (закривати) упаковку.
  4. 4. Так як фасувально-пакувальне обладнання має значну висоту, можлива додаткова комплектація лінії комплексом для завантаження продукції – транспортером завантажувальним ковшовим ЗТ-1 або ЗТ-3. Для зручності збору готових, наповнених продукцією упаковок, лінію можна доукомплектувати відвідним транспортером ОТ-1 та накопичувальним столом СН-1.
Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully