Фасувальний напівавтомат з об'ємним дозатором ПАФ-20-ОМ (У)

Можливості:
1200 пакувань на годину;

Тип упаковки:
пакет-подушка

Продукція:
сипучі продукти

Фасувальний напівавтомат з об'ємним дозатором застосовується при фасуванні добре сипучих продуктів, однорідних за щільністю. Даний напівавтомат відмінно підходить для фасування круп, різного насіння, а також кавових зерен та інших продуктів, що володіють схожими сипучими властивостями

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 1
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/2900
Вага (не більше), кг 150
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 500 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 1200
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50-2000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 240

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

Напівавтомат є оптимальним рішенням для фасування і упаковки продукції, яка добре висипається і рівномірно заповнює упаковку. Фасувальний напівавтомат з об'ємним дозатором ПАФ-20-ОМ (У) підходить для фасування і упаковки таких продуктів, як рис, пшоно, гречка, горох, насіння, арахіс, зерна кави.

Ця модель обладнання не застосовується для фасування та упаковки продуктів, які здатні утворювати пил і погано висипаються: (борошно, родзинки, кукурудзяні палички). Також необхідно враховувати, що внаслідок застосування об'ємного дозатора фасувальний апарат не є універсальним, і має обмеження на зміну пакованого продукту.

Пакувальний напівавтомат потребує розміщення на підлозі, та має обмеження по ширині плівки, що використовується, і висоті формованої упаковки: максимальна ширина пакувального матеріалу буде складати до 500 мм, висота упаковки – до 400 мм, а ширина –240 мм.

Продукція, що фасується, висипається через горловину накопичувального бункера в дозувальну «склянку», закріплену на каруселі, та розташовану під горловиною накопичувального бункера. Карусель має таке розташування дозувальних «склянок», при якому в той момент, коли одна дозувальна «склянка» знаходиться під горловиною накопичувального бункера, протилежна їй дозувальна «склянка» знаходиться над тубусом пакетоутворюючого пристрою. Тобто одночасно відбувається наповнення продуктом дозувальної «склянки», що знаходиться під горловиною накопичувального бункера, і спустошення дозувальної «склянки», що знаходиться над тубусом.

Після натиснення оператором механічної педалі приводиться у дію паяльний вузол пакувальника. В цей же час електронний блок управління пакувального напівавтомата, що відслідковує роботу паяльного вузла по сигналу ємнісного датчика, подає імпульс електроприводу об'ємного дозатора

Отримавши імпульс від блоку управління пакувального апарату, електропривод дозатора провертає карусель, зміщуючи заповнену дозувальну «склянку» від горловини накопичувального бункера в сторону тубуса, і підставляючи під горловину наступну порожню дозувальну «склянку». При переміщенні до тубусу, заповнена дозувальна «склянка» спустошується, висипаючи свій вміст у тубус, на якому згорнутий рукавом пакувальний матеріал із запаяними заднім поздовжнім і нижнім швом. Пересипаючись крізь тубус, продукція заповнює сформовану упаковку.

Після того, як пройшла видача порції продукції, оператору необхідно взяти руками за краї горизонтального нижнього шва сформованої упаковки та протягнути пакувальний матеріал вниз на довжину, встановлену спеціальним механічним упором. При протягуванні плівки відбувається розмотування рулону пакувального матеріалу і згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса.

Протягнувши упаковку з фасованою продукцією всередині на необхідну відстань, оператор натискає ногою механічну педаль, що пускає в хід паяльний вузол напівавтомата, а також ініціює обертання каруселі дозатора і видачу наступної дози фасованого продукту.

Паяльний вузол даного пакувального обладнання використовує принцип постійного нагрівання, і при натисненні педалі одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому, в момент запаювання, відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем, а також видача об'ємним дозатором порції фасованого продукту в наступну заготовку упаковки.

Після того, як розмикаються зварні елементи паяльного вузла (повернення педалі у початковий стан), оператору необхідно покласти заповнену упаковку в спеціальну ємність, коробку або на відвідний транспортер. Простягнувши рукав плівки вниз на довжину упаковки, оператор повторно натискає на педаль, продовжуючи цикл фасування продукції.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully