Пневмомеханічний похилий фасувальний автомат АФ-50-Н-В

Можливості:
600-2700 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Дана фасувально-пакувальна машина призначена для автоматичного процесу фасування (за вагою) тендітних продуктів з різними сипучими властивостями (чіпси, печиво, цукерки), та пакування їх у полімерні м'які упаковки у формі подушки (стоячий пакет).

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2-2,4
Пневможивлення* , атм. / л.хв. 6/150
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/2600-3100
Вага (не більше), кг 440
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 500 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 600-2700
Обсяг накопичувального бункера, л 60-240
Діапазон дозування, см.куб 20 - 2000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 400 / 240

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат є оптимальним для фасування продуктів з будь-якими сипучими властивостями, за винятком тих, що здатні утворювати пил (мука, цукрова пудра). З огляду на спосіб дозування і характеристики вагового дозатора, фасувальне обладнання дозволяє довільно змінювати порції фасованого продукту, а також досягати максимально точного дозування. Ця модель не має обмежень на зміну фасованого продукту, присутніх в автоматах з об'ємним дозатором (АФ-35-ПРО, АФ-45-ОБ і АФ-50-О).

Відмінність такого обладнання для фасування від подібних АФ-35-В і АФ-45-B полягає в застосуванні пневмомеханічного пакувального автомата, у якого використовуються комбіновані приводи (протяжка плівки відбувається за допомогою електродвигуна та ременів, а стискання і розтискання зварних елементів паяльного вузла – за допомогою пневматичних систем). Така комбінація значно збільшує швидкість роботи автомата і дозволяє використовувати більш широкі пакувальні плівки, ніж на АФ-45-B. У той же час наявність пневматичних приводів вимагає використання компресора, і, як наслідок, збільшує гучність роботи фасувального автомата. Але при цьому рівень шуму не досягає рівня, виробленого автоматом АФ-35-B.

Автомат вимагає розміщення на підлозі, та має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки, що зазначені в технічних характеристиках.

Фасувальний автомат випускається в моделях АФ-50-В1, АФ-50-В2, АФ-50-В3, АФ-50-В4. Їх відмінність між собою полягає у кількості ковшів, що зважують (так званих «струмків»): в АФ-50-В1 – 1 «струмок» продуктивністю до 600 пакувань на годину, а в АФ-50-В4, відповідно, – 4 «струмки» продуктивністю до 2700 пакувань на годину.

Окремою модифікацією фасувального обладнання є використання дворівневого вагового дозатора, що дозволяє більш точно та ефективно дозувати продукти, які не мають постійної сипучості. Наприклад, чіпси здатні або застрягати у горловині бункера (вібролоток), або перекидатися великими, зчепленими між собою порціями. Відповідно, розмір дози може мати небажані відхилення від заданого. Щоб це виключити, у дозаторі використовуються дворівневі вібролотки.

У стандартну комплектацію фасувального автомата входить: ваговий електронний 1-4-х потоковий дозатор з накопичувальним бункером; формувач 3-х шовної упаковки «подушка» – комір (до 500 мм); система автоматичного пасового протягування пакувального матеріалу за «фотоміткою»; вузол запаювання «єврошвом» поздовжнього та поперечних швів упаковки; вузол проставляння дати на шві упаковки (день, місяць, рік у форматі «ХХ ХХ ХХ»); електронний блок управління зі світловою індикацією та відстеженням аварійних ситуацій.

У додаткову комплектацію входить: тубус з коміром (для зміни ширини плівки); вузол формування «стоячого пакету»; інкодер (для протягування плівки по довжині упаковки); термопринтер (від 6 символів, у будь-якій точці упаковки); пристрій нанесення перфорації на шов («європетля», «євровирубка»); 2-й рівень дозатора (для важкосипучої продукції); захисний кожух; компресор.

Фасований продукт висипається через горловину бункера на вібролоток, який, вібруючи із заданою амплітудою, подає продукцію у зважувальний ківш. Ківш кріпиться до рами дозатора на тензометричному датчику (тензодатчику). При досягненні зазначених вагових параметрів, тензодатчик подає сигнал на блок управління дозатора (контролер «Libra»), який зупиняє вібролоток, припиняючи подачу продукту.

При отриманні імпульсу від блоку управління пакувального автомата (сигнал «Розвантаження»), контролер дозатора надсилає сигнал на відкриття зважувального ковша. Ківш відкривається, висипаючи свій вміст у лійку. За лійкою, через тубус рукавоформувального пристрою, продукт висипається у згорнуту тубою (рукавом) пакувальну плівку із запаяним заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). В цей час контролер вмикає вібролоток для наповнення зважувального ковша наступною порцією продукту.

Роботою пакувального автомата керує розташований у блоці управління мікроконтролер, який після розвантаження зважувального ковша (видачі дози продукту) приводить у дію механізм протягування плівки. При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки – через комір у рукав навколо тубуса. Протягнувши плівку на необхідну відстань (що визначається по фотомітці або заданим значенням), мікроконтролер приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. При цьому, в момент зварювання, відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Після розмикання зварних елементів мікроконтролер пакувального автомата знову надсилає імпульс контролера «Libra» (сигнал «Розвантаження»), заповнюючи наступну упаковку. Додатково мікроконтролер відстежує момент закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully