Транспортер завантажувальний Z-подібний ЗТ-3

Можливості:
Можливості: 250 літрів на хвилину

Продукція:
сипучі продукти, що не утворюють пил

Транспортер завантажувальний Z-подібний ЗТ-3 – це транспортер, який за зовнішнім виглядом нагадує латинську букву Z. Транспортер даного типу використовується для подачі продуктів у приймальний бункер дозатора. Z-подібний транспортер використовують для транспортування харчових сипучих продуктів, різноманітних будівельних сумішей, дрібних предметів та у багатьох інших випадках. Стрічка транспортера, яка подає продукцію, забезпечує безперервний процес і автоматично підтримує необхідний рівень завантаження в бункері дозатора.

Основною перевагою транспортера є те, що він займає відносно незначну площу при великій висоті подачі продукту.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,0
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм Визначається технічним завданням
Вага (не більше), кг Вага визначається габаритами
Продуктивність (макс.) **, л. / хв 250
Обсяг накопичувального бункера, л. 100
Діаметр труби шнека, мм 2,8
Ширина конвеєрної стрічки, мм/td> 400

* Габаритні розміри і вага визначаються висотою підйому продукту. Вказана стандартна висота підйому. Можливо виготовлення транспортера під зазначену замовником висоту підйому.

** Продуктивність обладнання залежить від властивостей транспортується продукції.

Z-подібний завантажувальний транспортер призначений для подачі (завантаження) у бункер фасувального-пакувального або дозуючого обладнання (дозатора) сипучих продуктів, не здатних утворювати пил. Транспортер також можливо використовувати для інших цілей (наприклад, завантаження сипучого продукту в накопичувальні резервуари, підйому та транспортування продукту).

Транспортер обладнаний накопичувальним бункером та пристроєм контролю наповнення бункера призначення (дозатора, пакувального автомата), що дозволяє автоматично підтримувати заданий рівень продукту, сприяючи безперервності процесу фасування або пакування (у момент наповнення бункера призначення пристрій контролю зупиняє транспортер до зниження рівня продукту).

Оператор вручну засипає продукт, який транспортується, у накопичувальний бункер завантажувального транспортера. Далі за допомогою регульованого гвинта він виставляє заслінку бункера (шибер) на необхідну висоту для подачі рівномірного потоку сипучої продукції. Для початку роботи транспортера необхідно увімкнути мережевий автомат на блоці управління та натиснути кнопку «пуск» для запуску роботи обладнання.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully