Стіл інспекційний дворівневий СІ-2

Можливості:
до 1000 кг на годину

Продукція:
сипучі продукти, що не утворюють пил

Стіл інспекційний дворівневий з віброживильниками відноситься до допоміжного обладнання, та призначений для візуального контролю якості пакованої (фасованої) сипучої продукції, що підлягає подальшій обробці (смаженню, сушінню, миттю) або пакуванню

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,8
Пневможивлення **, атм. / хв. відсутнє
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 5400/1050/1600
Вага (не більше), кг 250
Кількість рівнів транспортерних стрічок, шт 2
Швидкість переміщення, м/хв 3-12
Кількість доріжок для продукту, шт 2
Кількість доріжок для сміття, шт 3
Ширина робочої поверхні, мм 700
Довжина робочої поверхні, мм 1850
Тип транспортерної стрічки ПВХ
Обсяг накопичувального бункера 240

Інспекційний стіл призначений для візуального контролю якості сипучих продуктів, їх очищення від сміття та інших сторонніх предметів перед подальшою обробкою, фасуванням або пакуванням. Для забезпечення роботи цей інспекційний стіл потребує зусиль двох операторів: одного біля верхньої, іншого – біля нижньої транспортерної стрічки. На індивідуальне замовлення може бути виготовлений інспекційний стіл різної довжини з різними співвідношеннями довжин транспортерних стрічок.

На відміну від моделі СІ-1М цей інспекційний стіл має 2 транспортерні стрічки з розділеними зонами для інспектованого продукту та сміття (домішок). Це дозволяє не тільки мінімізувати зусилля операторів, не відволікаючи їх увагу від продукту, але й забезпечити більш якісну інспекцію: при пересипанні зі стрічки на стрічку з'являється додаткова можливість виявити сміття (домішки), що були приховані у масі продукту.

Обладнання випускається в одній моделі СІ-2, з модифікаціями по довжині та ширині робочої поверхні інспекційного столу, а також об’єму накопичувального бункера.

Продукт, який інспектується, засипається у бункер, звідки через шибер (заслінку) висипається на живильники (вібролотки). Шибер дозволяє регулювати отвір, тим самим регулюючи потік подачі різних видів сипучих продуктів.

Живильники за допомогою вібрації переміщують продукт від шибера на верхню транспортерну стрічку. Оператор має можливість регулювати амплітуду вібрації живильників, що дозволяє змінювати інтенсивність руху продукту та швидкість його висипання на стрічку. Транспортерна стрічка має поздовжні металеві обмежувачі, що розділяють її на 5 зон: 2 – для інспектованого продукту, і 3 – для сміття, бракованих фрагментів та домішок. Живильники подають продукт виключно у зони для інспектованого продукту.

Завдання оператора – шляхом візуального контролю під час руху продукту по стрічці оцінити його якість, прибрати з нього сторонні предмети, сміття та неякісні фрагменти (необхідна ручна праця). Сторонні предмети оператор кладе у зони стрічки, призначені для сміття. За рахунок близького розташування зон мінімізуються рухи оператора, щоб не відволікати увагу від переміщуваного продукту.

У разі, якщо оператор не встиг переглянути весь продукт, або сміття (сторонні предмети) перебувають під масою продукту, є можливість зробити повторний контроль при переміщенні продукту на нижню транспортерну стрічку (для цього необхідні зусилля як мінімум двох операторів: одного біля верхньої, іншого – біля нижньої транспортерної стрічки). При пересипанні продукту з верхньої стрічки на нижню відбувається його перемішування, таким чином у оператора з'являється можливість побачити те сміття або сторонні предмети, що не були помітні на верхній транспортерній стрічці.

Нижня транспортерна стрічка має такі ж поздовжні металеві обмежувачі, як і верхня, що дозволяє продукту та сміттю рухатися чітко у своїх зонах, не змішуючись. При досягненні краю нижньої транспортерної стрічки, продукт, який інспектується, та сміття (сторонні предмети), зсипаються кожен зі своїх лотків у різні ємності. У разі використання інспекційного столу у складі автоматизованих ліній продукт може зсипатися на стрічку відвідного транспортера або у бункер завантажувального транспортера.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully