Підлоговий горизонтальний запаювальник імпульсного нагріву ЗГІ-500...700

Можливості:
до 700 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які

Запаювальники призначені для запаювання останнього шва розташованого вертикально пакета (мішка), наповненого сипучим або рідким продуктом, а також для інших завдань, для виконання яких потрібне зварювання термопластичних полімерних матеріалів. Підлогові запаювальники придатні для зварювання будь-яких типів плівок.

Дані моделі запаювальників встановлюються на підлозі, приводяться у дію за допомогою ножного приводу, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами. Також запаювальники мають імпульсний принцип запаювання плівки, що дозволяє отримувати вид шва «шина».

Дані моделі запаювальників встановлюються на підлозі, приводяться у дію за допомогою ножного приводу, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами. Також запаювальники мають імпульсний принцип запаювання плівки, що дозволяє отримувати вид шва «шина».

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель ЗГИ-500...700-Ш
Електроживлення, В/Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25...35
Пневможивлення, атм. / л.хв. отсуствует
Д/Ш/В (не більше), мм 700...900/500/1200
Вага (не більше), кг 55...85
Час спайки упаковки, сек. 1-8
Принцип нагріву импульс
Довжина / Ширина шва, мм 500...700/3
Продуктивність (max.), швів / год 700

* Пневматичні приводи передбачені для моделей у яких довжина зварного елемента перевищує 1300 мм.

** Продуктивність запаюють залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності і від зусиль оператора.

Запаювальники призначені для запаювання пакетів (упаковок), заповнених сипучим або рідким продуктом (крупами, порошками, пастами і т.д.). Таке устаткування є оптимальним у тих випадках, коли неможливо покласти заповнений пакет (мішок) горизонтально через сипучість (плинність) його вмісту, або у зв'язку зі значною вагою. Встановлення мішка на вертикальну полицю запаювальника дозволяє не розсипати (не розливати) його вміст, і при цьому зі зручністю зварити верхній шов упаковки. Полиця регулюється по висоті, що дає оператору можливість запаювати пакети різної довжини.

Ці запаювальники існують у модифікаціях ЗГІ-500-Ш та ЗГІ-700-Ш, з довжиною шва, відповідно, 500 мм та 700 мм.

Оператор встановлює на полицю упаковку, наповнену сипучим або рідким продуктом, та протягує (розміщує) верхню (або не запаяну) частину упаковки між притискною рамою та підкладкою, після чого натискає ногою на педаль.

При натисканні педалі створюється тиск на вертикальні штоки, які підіймаються вгору і тиснуть на краї притискної рами, провертаючи її на осі і притискаючи зварний елемент до підкладки. У момент контакту притискної рами з підкладкою замикається вимикач, який подає напругу на зварний елемент. Про подачу напруги свідчить увімкнення червоного світлодіода «Нагрів». Після закінчення часу, встановленого регулятором «Час нагріву», подача напруги на зварний елемент припиняється і процес зварювання плівки закінчується*.

* В моделях, укомплектованих електронним блоком управління, час подачі напруги на зварний елемент шва встановлюється у відповідному параметрі.

Не відпускаючи педалі, оператору необхідно почекати час, встановлений для зварювання шва (час до згасання світлодіода «Нагрів») і час для охолодження місця розплаву (час для охолодження місця розплаву виключає деформацію шва (визначається дослідним шляхом в залежності від товщини використовуваної плівки. У середньому дорівнює 2 секундам після згасання світлодіода «Нагрів»)*.

* У моделях, укомплектованих електронним блоком управління, час охолодження шва встановлюється у відповідному параметрі, і оператору необхідно дочекатися подачі звукового сигналу, який свідчить і про закінчення процесу зварювання, і про закінчення часу для охолодження шва.

Після зварювання та охолодження шва потрібно відпустити педаль (в результаті чого притискна рама під вагою штоків повертається у вихідне становище, відсуваючи зварний елемент від підкладки), і зняти запаяну упаковку з полиці (не слід відпускати педаль відразу після загасання світлодіода «Нагрів» або скорочувати час охолодження шва, оскільки в такому випадку можливе деформування шва). Також необхідно проконтролювати якість шва – він має бути добре запаяним і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для запаювання кожної упаковки (зварювання кожного шва), з огляду на той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу, можливо, необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully