Напівавтоматичний целофанатор для упаковки серветок ПАЦ-500-С

Можливості:
до 500 пакувань на годину

Тип упаковки:
конверт

Продукція:
серветки (паперові, марлеві)

Напівавтоматичний целофанатор відноситься до обгортального обладнання, та призначений для пакування (целофанування) паперових або марлевих серветок з формуванням упаковки типу «конверт».

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В/Гц 220/50
Встановлена потужність, kВт/год 0,5
Пневможивлення **, атм./л.хв. відсутнє
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 1350 / 650 / 550
Вага (не більше), кг 95
Ширина плівки (макс.) **, мм 320
Д/Ш упаковки (макс.), мм під замовлення
Продуктивність (макс.), уп./год 500

* продуктивність Обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

** Ширина плівки визначається за формулою: Х = А + 1,5С, де X - ширина плівки, A - максимальний розмір упаковки, C - мінімальний розмір упаковки.

Целофанатор ПАЦ-500-С призначений для пакування (целофанування) серветок різних видів, при упаковці яких важлива естетична складова з мінімальними захисними властивостями.

Напівавтоматичний целофанатор має обмеження за габаритами серветок, які пакуються. Ці обмеження обумовлені розмірами фальц-столу. Фальц-стіл виготовляється виключно під певний вид серветок та має мінімальні можливості коригування, що не дозволяє використовувати його при зміні виду (розміру) серветок. Виходячи з цього, може відбуватися целофанування тільки однотипних серветок або серветок з однаковими розмірами. Для целофанування інших видів серветок необхідне використання іншого фальц-столу.

Формування упаковки відбувається шляхом обгортання стопки серветок у пакувальну плівку на пакувальному столику, та притиснення стику плівки (поздовжнього шва) до паяльного вузла. Паяльний вузол розташований на передній торцевій грані целофанатора та працює за принципом постійного нагріву, що виключає його застосування для зварювання поліетилену (у більшості випадків, для целофанування застосовується одношаровий поліпропілен). У момент притиснення стику плівки до паяльного вузла відбувається зварювання шва, а також відсікання полотна плівки від упаковки за допомогою відрізної струни.

На відміну від ручного целофанатора, ця модель комплектується спеціальним упором, що дозволяє оптимально розташувати серветки у момент притиснення до паяльного вузла. Конфігурація упору розраховується під розміри предметів (серветок), що пакуються.

Після зварювання поздовжнього шва оператор повинен покласти обгорнутий плівкою предмет на тримач фальц-столу, засунути ручку вперед до упору та повернути її у початковий стан. При здійсненні даних дій предмет поступово рухається всередині фальц-столу між фальц-планками, а бічні частини пакувальної плівки за допомогою прорізів у фальц-планках поступово складаються у вигляді конверта. Кожен наступний предмет, закладений у фальц-стіл, просуває попередній, сприяючи складанню упаковки.

Сформована упаковка досягає бічних паяльних вузлів, які, притискаючись до упаковки, фіксують її форму та випускають за межі фальц-столу. Принцип роботи бічних паяльних вузлів аналогічний принципу роботи вузла по формуванню поздовжнього шва, та заснований на постійному нагріванні. Вийшовши за межі фальц-столу, упакований предмет падає на поверхню, на яку встановлений целофанатор (стіл) або у будь-яку підставлену ємність.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully