Термотунель з автоматичним запаювачем для упаковки довгих предметів ТТ-15-АПД

Можливості:
до 300 пакувань на годину

Тип упаковки:
термоупаковка

Продукція:
ємності, вироби, предмети

Даний термотунель відноситься до термоусадочного обладнання, і призначений для пакування довгомірних предметів у термозбіжну поліетиленову плівку. Устаткування переважно використовується як тароутворюючий апарат для групового або штучного пакування паркету, дошки, ламінату, профілю, карнизів.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 16
Температура в камері °C 80-200
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6,160
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 12500/850/1600
Вага (не більше), кг 480
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 500 /300
Продуктивність (макс.), уп./год 300
Д /Ш /В камери (не більше), мм 1100/500/400
Д /Ш /В упаковки (не більше), мм 500-3000/450/350

* продуктивність обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

Термотунель переважно використовується як тароутворюючий апарат для групового пакування товару, але не виключається можливість його використання для упаковки окремих предметів.

Термотунель є оптимальним для упаковки паркету, дощок, ламінату, профілю, карнизів, та дає можливість відмовитися від дерев'яної або картонної тари. Однак, з огляду на високу температуру усадки пакувального матеріалу, слід виключити застосування термотунелю для упаковки предметів, що змінюють свої властивості або форму під впливом високих температур.

Термотунель має окремий накопичувальний рольганг, рулонотримач з автоматичним запаювачем, проміжний приводний роликовий конвеєр і вузол термоусадки (термоусадочний тунель), а також приймальний рольганг, що можуть використовуватися разом. Наявність у складі даного термотунелю зварювача та приводного стрічкового транспортера дозволяє в автоматичному режимі організувати повний цикл упаковки продукції в термоусадочні матеріали.

Термотунель має істотні габарити та вагу, і потребує розміщення на підлозі. Існують також обмеження за габаритами пакованої продукції (ці обмеження вказані в технічних характеристиках), що обумовлені максимальною довжиною шва паяльного вузла та розмірами термоусадочного тунелю. У разі, якщо габарити продукції перевищують вказані значення, необхідне індивідуальне виготовлення термотунелю!

У стандартну комплектацію входить: автоматичний підвідний роликовий транспортер з однорулонною системою формування упаковки; автоматичний пневматичний запаювач плівки постійного нагріву з одночасною обрізкою; проміжний (приймальний) стрічковий автоматичний транспортер; термопакувальна шафа прохідного типу, з вузлами обдування гарячим повітрям і системою охолодження; приймальний роликовий транспортер для готової продукції; електронний блок управління зі світловою індикацією та відстеженням аварійних ситуацій.

У додаткову комплектацію входить: частотний перетворювач (зміни швидкості транспортера).

Автоматичний режим роботи даного термотунелю потребує мінімальної участі оператора, в основному для забезпечення подачі предметів, що пакуються (продукції) та приймання готових упаковок (паків).

Оператору необхідно забезпечити подачу предметів, що пакуються, на вхідний роликовий транспортер, змістити їх край до підвідного транспортеру запаювача, встановити параметри роботи та подати команду на початок пакування – натиснути кнопку «Пуск». Підвідний транспортер почне свою роботу, переміщуючи предмети, що пакуються, крізь рамку регулювання розмотування у паяльний вузол. За рахунок використання напрямних, розташованих на вхідному рольгангу, предмети не зміщуються, не розпадаються і подаються точно по центру рамки регулювання розмотування.

Пройшовши крізь рамку регулювання розмотування, передній край предметів тисне на зварений поперечний шов, штовхаючи його вперед і розмотуючи пакувальний матеріал – полотно пакувального матеріалу, ковзаючи по рамці регулювання розмотування, буде обгортатися навколо предметів у рукав. Одночасно вмикається фен, розташований під рамкою регулювання розмотування у місці формування країв полотна пакувального матеріалу, і виконує зварювання поздовжнього шва рукава.

Рухаючись крізь рамку регулювання розмотування та паяльний вузол, предмети потрапляють на приводний стрічковий транспортер, який, працюючи синхронно з підвідним транспортером, забезпечує рівномірний і плавний рух предметів. Після проходження предметами паяльного вузла ємнісний датчик подає сигнал на зупинку приводного стрічкового транспортера, фен вимикається і за допомогою пневматичних систем приводиться у дію паяльний вузол (опускається зварний елемент).

Зварний елемент паяльного вузла має постійний нагрів, і зварює пакувальний матеріал типом шва «термошов», тобто запаює останній поперечний шов поточного пака і перший шов наступного, при цьому розрізаючи плівку для поділу паків. Втручання оператора в процес обгортання пакувальним матеріалом і зварювання шва не потрібне – ці операції здійснюються автоматично.

При поверненні зварного елемента у вихідне (верхнє) положення приводний стрічковий транспортер відновлює свою роботу і переміщує запаяний пак на сітку транспортера термоусадочного тунелю. Транспортер термоусадочного тунелю, маючи власний електропривод, переміщує предмети через вузол термоусадки. Висока температура усадки поліетиленової плівки (до 180 градусів за Цельсієм) не дозволяє оператору втручатися у процес усадки і коригувати його – рух через термоусадочний тунель відбувається виключно за допомогою транспортера*. На виході з тунелю упакований продукт потрапляє на вихідний роликовий транспортер, де відбувається охолодження пакувальної плівки за допомогою вентиляторів.

Таким чином, при безперервному надходженні предметів на вхідний роликовий транспортер можна забезпечити безперервний цикл упаковки продукції. Однак, з огляду на обмежені розміри вихідного роликового транспортера, потрібно постійно приймати вже упаковану продукцію.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully