Автомат для фасування у «дой-пак» пакет з рідинним дозатором АФ-35-Д-Ж

Можливості:
до 600 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет дой-пак

Продукція:
сипучі, рідкі продукти

Горизонтальний фасувально-пакувальний автомат АФ-35-Д-Ж призначений для створення безперервного циклу фасування (об'ємним методом) харчових і нехарчових рідких та пастоподібних продуктів (кетчуп, майонез, соки, гель для прання і т.д.), а також пакування їх у готові пакети формою «doy-pack».

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

дой пак пакеты

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 220/50
Встановлена потужність, кВт 0,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/400
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1800/1300/2300
Вага (не більше), кг 3600
Товщина пакувального матеріалу, мкм 60-150
Пакувальний матеріал багатошарові плівки
Розміри упаковки В / Ш, мм висота -180 ... 280, ширина - 140 ... 240
Допустимі прибудови дозування, см3 50-1500
Продуктивність (кінетична), пак / год 1200
Вид запаювання швів упаковки постійний нагрів
Місткість магазину пакетів, шт 250-300
Відстеження аварійних ситуацій так
Можливість роботи із ZIP-замком так

Автоматичний прилад АФ-35-Д-Ж призначений для фасування у готові пакети «дой-пак» широкого діапазону рідин і паст (омивач для скла, гелі, шампуні, рідкі пральні порошки та ін.).

Фасувально-пакувальний автомат складається з горизонтального пакувального комплексу для готових пакетів, а також поршневого об'ємного рідинного дозатора. Обладнання має обмеження на зміну фасованого (дозованого) продукту (обсяг порції, вид продукту, щільність). Також автомат обмежений за розмірами використовуваних пакетів (ця інформація вказана у технічних характеристиках). Можливе виготовлення обладнання з індивідуальними параметрами, вказаними замовником.

Цей вид обладнання випускається у одній моделі АФ-35-Д-Ж. Залежно від кількості (виду) використовуваних продуктів, лінія комплектується рідинними дозаторами з різними обсягами мірних ємностей. При роботі з важко текучими продуктами можлива додаткова комплектація дозатора накопичувальним бункером, а для продукції, що здатна пінитися – вузлом наповнення з дна ємності.

Оператор закладає стопку пакетів у накопичувач. Звідти, за допомогою поворотного механізму з вакуумними присосками, упаковка витягується і переміщується в робочу зону.

Після виведення пакета в робочу зону, а також відпрацювання одного циклу усіма вузлами автомата, механізм переміщення пакетів переміщує всі пакети в робочій зоні автомата на наступний щабель обробки.

Переміщений на позицію розкриття верху пакет захоплюється з двох сторін присосками та розтягується. Не запаяний верх пакету розкривається, а при наявності закритого ЗІП-замку – відгинається. Між відігнутими краями входять і змикаються механізми розкриття ЗІП. Затиснувши край пакета, механізми розходяться у протилежні сторони, розкриваючи ЗІП- замок, після чого вони розмикаються і піднімаються вгору.

У переміщений на позицію пакет з розкритим верхом опускається конус. Після досягнення дна з конуса виходять пелюстки і розкривають дно, надаючи пакету об'ємну форму, після чого конус повертається у верхнє положення.

Далі, за допомогою вертикального короба, відбувається наповнення пакета. Короб входить закритими стулками у верхню частину повністю розкритого пакета, переміщеного на позицію наповнення. Стулки розкриваються, і порція продукту з об'ємного рідинного дозатора через приймальну воронку і короб потрапляє у пакет, після чого короб переміщується у верхнє положення.

Наступний вузол спеціальними пружинними «пальцями» розтягує верх пакету, тим самим готуючи його до останньої операції – запаювання верху.

При змиканні кареток зварювальні колодки затискають переміщений на позицію заповнений пакет і заварюють верхній шов пакета. Одночасно з цим змикаються спеціальні планки і закривають ЗІП-замок.

Після розмикання вузла зварювання верхнього шва пакет падає у жолоб, і по ньому відводиться в ящик або на відвідний транспортер.

В автоматичному режимі роботи обладнання усі команди приводам відправляє контролер. Автомат зупиняється у разі витрачання порожніх пакетів, закінчення продукту в бункері або при виникненні аварійної ситуації. Інформація про причини зупинки виводиться на операторську панель управління автомата.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully