Надконвейерний горизонтальний запаювальник НЗІ-500 ... 900

Можливості:
до 700 швів на годину

Продукція:
пакети

Типи плівок:
будь-які

Даний вид обладнання призначений для запаювання останнього шва пакетів (мішків) з будь-яких полімерних матеріалів, наповнених сипучим або рідким продуктом, що переміщуються вертикально по горизонтальному конвеєру, що виключає висипання (виливання) продукту з пакета (мішка) і спрощує фізична праця оператора.

Дані моделі обладнання є підлоговими, встановлюються над горизонтальним конвеєром, приводиться в дію за допомогою пневматичних систем, що звільняє оператору обидві руки для роботи з пакетами, а так само мають імпульсний принцип спайки плівки, що дозволяє отримувати вид шва ( "шина").

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Модель НЗИ-500...900-Ш
Електроживлення, В/Гц 220/50
Споживання електроенергії, kВт / год 0,25...45
Пневможивлення, атм. / л.хв. 4/50
Д/Ш/В (не більше), мм 700...1100/500/1400
Вага (не більше), кг 45...95
Час спайки упаковки, сек. 1-8
Принцип нагріву імпульс
Довжина / Ширина шва, мм 500...900/3
Продуктивність (max.), швів / год 700

* Для забезпечення роботи даного обладнання необхідно наявність компресора. Споживання повітря залежить від частоти включення оператором пневматичних приводів. Наведено середнє значення.

** Продуктивність запаюють залежить від властивостей пакувального матеріалу, його щільності і від зусиль оператора.

Даний запаювальник є оптимальним в тих випадках, коли неможливо укласти заповнений пакет (мішок) горизонтально, в силу сипучості (плинності) його вмісту або в зв'язку зі значною вагою. Зварювач дозволяє проводити зварку верхнього (останнього) шва пакету (мішка), не знімаючи його з конвеєрної стрічки. В результаті зменшується кількість технологічних процесів, спрощується фізична праця оператора і продукт не розсипається (не розливається) при переміщенні пакету (мішка).

Зварювальний вузол має регулювання по висоті (визначається замовником при виготовленні обладнання), що дає можливість оператору запаювати пакети різної висоти. Придатний для зварювання любих типів плівок.

Зварювач може бути встановлений над готовим горизонтальним транспортером або мати власний транспортер. У першому випадку, необхідно передбачити можливість зупинки транспортерної стрічки при досягненні пакетом паечного вузла (примусово по команді оператора або за допомогою ємнісного датчика). У другому випадку, транспортер приводиться в дію за допомогою окремої електропедалі.

Існують наступні моделі даних запаюють: НЗІ-500-Ш ... НЗІ-900-Ш ... НЗІ-900-Ш, з довжиною шва відповідно 500 мм 700 мм і 900 мм.

Оператор контролює процес руху пакетів (мішків), заповнених продуктом по горизонтальному транспортеру, над яким встановлено запаювальник. При проходженні верхньою частиною пакета напрямних і досягнення зварного елемента, оператор повинен зупинити роботу горизонтального транспортера *. Місце зупинки визначається таким чином, щоб верхня частина пакета (місце зварювання шва) перебувала в центрі зварювального вузла і не виходила за його межі, укладає на підкладку фрагменти (шматки) плівки, які необхідно зварити, або пакет, який потрібно запаяти, і натискає ногою на педаль *.

* Зупинка транспортера виконується вручну (натисканням на кнопку, педаль, відпуском кнопки, педалі) або шляхом установки ємнісного датчика і організації електричного зв'язку між ЗАПАЙЩИКОВ і приводом транспортера.

Далі оператору необхідно натиснути на педаль зварювача. При натисканні педалі пневматичний привід притискають притискну планку зі звареним елементом до підкладки. У момент контакту притискної планки з підкладкою замикається вимикач, який подає напругу на зварений елемент. Про подачу напруги свідчить загоряння червоного індикатора «Нагрів». Після закінчення часу, встановленому регулятором «Час нагріву», подача напруги на зварений елемент припиняється і процес зварювання шва закінчується *.

* В моделях, укомплектованих електронним блоком управління, час подачі напруги на зварений елемент встановлюється у відповідному параметрі.

Не відпускаючи педалі, оператору зачекати певний час, встановлений для зварювання шва (час до загасання світлового індексатора «Нагрів») і час для охолодження місця розплаву (час для охолодження місця розплаву виключає деформацію шва. Визначається дослідним шляхом в залежності від товщини використовуваної плівки. У середньому дорівнює 2 секундам після загасання світлового індексатора «Нагрів») *.

* В моделях, укомплектованих електронним блоком управління, час охолодження шва встановлюється у відповідному параметрі і оператору необхідно дочекатися подачі звукового сигналу, який свідчить і про закінчення процесу зварювання і про закінчення часу для охолодження шва.

Після зварювання та охолодження шва, відпустити педаль (в результаті чого пневматичний привід повертае притискну планку в початкове положення) і продовжити роботу горизонтального транспортера (не слід відпускати педаль відразу після загасання індексатора «Нагрів» або скорочувати час охолодження шва, оскільки в цьому випадку можливо деформування шва ). Додатково можна проконтролювати якість шва - шов повинен бути добре зварений і не мати видимих розривів.

Описану вище послідовність дій необхідно виконувати для запаювання кожного пакета (мішка), з огляду на той факт, що при зміні типу або товщини пакувального матеріалу, в даному пакувальному обладнанні, можливо, необхідно буде відрегулювати час зварювання шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully