Устаткування для упаковки паливних брикетів

Попит на паливні брикети постійно зростає, що викликає потребу у зручній для споживача упаковці. Така упаковка має дозволяти зручне транспортування і зберігання паливних брикетів. І якщо для Піні-Кей достатньо стяжок, що утримують разом блок-брикет (Піні-Кей за рахунок термічної обробки має стійкість до механічних пошкоджень і високу вологостійкість), то для інших видів брикетів необхідно використовувати більш надійне та вологостійке пакування. Як правило, використовується термоусадочна (у побуті – термозбіжна) поліетиленова плівка, за допомогою якої формуються паки з 4 або 8 брикетів.

Для упаковки брикетів у плівку можуть застосовувати або автоматичне, або напівавтоматичне устаткування (повністю ручну працю використовують рідко). Звісно, автоматичний спосіб упаковки більш дорогий, але водночас він більш ефективний та швидкий. Напівавтоматичне пакування дешевше, але воно вимагає постійної участі оператора і менш продуктивне.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ПАКУВАННЯ ПАЛИВНИХ БРИКЕТІВ

пакування палевних брикетів

Для автоматичної упаковки паливних брикетів знадобляться:

  • Самі паливні брикети. Бажано, щоб вони були однієї форми та розмірів.
  • Термозбіжна поліетиленова плівка у рулонах. На жаль, інші види плівок використовувати неможливо – крім того, що вони дорожчі за поліетилен, такі плівки не витримують вагу упакованих брикетів.
  • Термотунель. При цьому термотунель повинен мати автоматичний зварювач. В іншому випадку, ніякого автоматичного пакування не вийде.

Термотунелями, що відповідають вимогам автоматичного пакування, є:

  1. Термотунель з автоматичним 2-х рулонним запаювачем ТТ-15-АП
  2. Термотунель з автоматичним універсальним запаювачем ТТ-15-АМ
  3. Термотунель з напівавтоматичним 2-х рулонним пневматичним запаювачем ТТ-15-ПАП
  4. Термотунель з напівавтоматичним 2-х рулонним механічним запаювачем ТТ-15-ПАП (М)

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ ПАЛИВНИХ БРИКЕТІВ

Для напівавтоматичного пакування паливних брикетів знадобиться таке ж устаткування, що й для автоматичного. Різниця буде полягати в моделі термоусадочного тунелю – він не матиме автоматичного зварювача. Це може бути термотунель з механічним 1-рулонним або 2-х рулонним запаювачем. Ручний зварювач менш ефективний – формувати паки буде складніше, відповідно, продуктивність такого устаткування буде нижчою.

  1. Термотунель з ручним запаювачем ТТ-15-P
  2. Термотунель з ручним 2-х рулонним запаювачем ТТ-15-ПАМ
Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully