Устаткування для групового пакування пляшок

ПЕТ-пляшка - ємність для довготривалого зберігання рідин. Найчастіше використовується для зберігання напоїв. Ринок напоїв завжди цікавий для споживачів і попит на продукцію високий. Знайти пляшку з водою можна в будь-якому магазині, супермаркеті і навіть кіоску. Для зручного транспортування великих партій товару використовується групова упаковка за допомогою термоусадочної плівки. При такому вигляді упаковки пляшки надійно фіксуються плівкою, що оберігає їх від падіння, розкрадання, а також зберігає привабливий вигляд продукту і його споживчі властивості. Цей формат ще й дає можливість уникати використання зворотної тари, що є великою перевагою для поставки великої кількості продукції.

Термоусаджувальні машини призначені для групової упаковки ємностей різної форми в плівку. Для упаковки пляшок в плівку застосовується або автоматичні пристрої, або напівавтоматичні (повністю ручний спосіб використовують рідко). Автоматичний спосіб упаковки найбільш дорогий, але ефективний і швидкий, а напівавтоматичний дешевший, але вимагає постійної участі оператора і менш продуктивний.

 • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ГРУПОВОГО ПАКУВАННЯ ПЛЯШОК

фасовка пеллет оборудование

Для автоматичної упаковки пляшок необхідно:

 • Пляшки. Оскільки групова упаковка це завершальний етап виробництва, продукція вже має бути в закритій пляшці, на якій є етикетка.

 • Групова упаковка за допомогою термозбіжною плівки може виконуватися без використання підкладки або на спеціальних палетах, коробах або картонці.

 • Термоусаживающаяся поліетиленова плівка в рулонах. На жаль, інші види плівок використовувати неможливо, оскільки крім того, що вони дорожчі за поліетилен, так ще й можуть не витримати вагу упакованого продукту.

 • Термотоннель з автоматичним зварювачем. В іншому випадку ніякої автоматичної упаковки не вийде.

Термотоннелі, які задовольняють вимоги автоматичної упаковки, є:

 1. Термотоннель з автоматичним пневматичним зварювачем ТТ-15-АП

 2. Термотоннель з автоматичним механічним зварювачем ТТ-15-АМ

 3. Термотоннель з напівавтоматичним пневматичним зварювачем ТТ-15-ПАП

 4. Термотоннель з напівавтоматичним механічним зварювачем ТТ-15-ПАП(М)

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ГРУПОВОЇ УПАКОВКИ ПЕТ-ПЛЯШКА

фасовка пелет

Для напівавтоматичного упаковки пляшок знадобиться те ж саме, що і для автоматичної. Різниця буде полягати в моделі термоусадочного тунелю - він не матиме автоматичного зварювача. Це може бути термотунель з механічним 1-рулонним або 2-х рулонних зварювачем. Ручний зварювач менш ефективний, формувати паки буде складніше, а значить, продуктивність буде ще нижче.

 1. Термотоннель з ручним зварювачем ТТ-15-Р

 2. Термотоннель з напівавтоматичним механічним зварювачем ТТ-15-ПАМ

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully