Фасувальний напівавтомат зі шнековим дозатором ПАФ-20-Ш

Можливості:
600-1200 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Фасувально-пакувальний напівавтомат з об'ємним способом дозування призначений для фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил (наприклад, борошно, сухе молоко, крохмаль, мелена кава, приправи, крейда), а також пакування їх у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс).

В стоимость оборудования входит обучение персонала и пусконаладочные работы.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 2
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1700/1200/2900
Вага (не більше), кг 290
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 1200
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50-1100 (До 2000 - під замовлення)
Д / Ш упаковки (макс.), мм 300 / 190

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

Фасувально-пакувальний напівавтомат зі шнековим об'ємним дозатором застосовується для фасування і упаковки сипучих продуктів, здатних утворювати пил (борошно, сухе молоко, крохмаль, спеції, приправи, крейда). Напівавтомат дозволяє довільну зміну порції фасованого продукту, але потрібно мати на увазі, що цей фасувальний напівавтомат використовує спосіб об'ємного дозування, вимірюючи дозований продукт не за вагою, а за кількістю обертів шнека. Отже, при зміні порції продукту необхідно враховувати його властивості, так як при однаковому обсязі вага порцій може відрізнятися для різних продуктів.

Даний пакувальний автомат має істотні габарити, та потребує розміщення на підлозі. Пакувальний апарат має обмеження по ширині використовуваної плівки та висоті формованої упаковки. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення автомата збільшених розмірів: максимальна ширина плівки становитиме до 500 мм, висота пакета – до 400 мм, а ширина – до 240 мм.

Фасована продукція зсипається по похилим стінкам накопичувального бункера до горловини, з'єднаної з трубою, що розташована у тубусі рукавоформувального вузла. Через горловину і трубу проходить вертикально розташований шнек, верхня частина якого закріплена в електроприводі. Пересипаючись через горловину бункера, продукт за обсягом заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека і внутрішньою поверхнею труби. Для виключення його висипання у нижній частині труби передбачений клапан відсікання дози фасованої продукції.

При натисканні оператором педалі механічного приводу приходить у дію вузол запаювання плівки. В цей же час блок управління пакувального напівавтомата, що відслідковує роботу зварювального вузла по сигналу ємнісного датчика, подає імпульс лічильника «СТ201».

При отриманні імпульсу лічильник подає живлення на електропривод шнекового дозатора, який обертає шнек, тим самим переміщуючи фасований продукт з накопичувального бункера вниз по трубі. Швидкість обертання шнека визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі. Додатково електропривод дозатора пускає в хід «ворушитель» у бункері, який сприяє поліпшенню зсипання фасованого продукту до горловини накопичувального бункера.

У той час, коли шнек обертається і видає порцію, клапан у нижній частині труби відкривається, і фасований продукт, переміщуваний шнеком, висипається в згорнуту на тубусі рукавом пакувальну плівку із запаяним заднім і нижнім швом (майбутню упаковку). Після досягнення кількості імпульсів, встановлених на лічильнику, подача харчування на електропривод припиняється, шнек зупиняється і клапан на трубі закривається, припиняючи видачу дози продукту в заготовку упаковки.

Після видачі дози продукції оператору необхідно взяти руками за краї горизонтального нижнього шва сформованої упаковки та протягнути пакувальний матеріал вниз на довжину, встановлену спеціальним механічним упором. При протягуванні плівки відбувається розмотування рулону пакувального матеріалу і згортання плівки через комір у рукав навколо тубуса.

Простягнувши майбутню упаковку на необхідну відстань, оператор натискає ногою механічну педаль. Тим самим він пускає в хід паяльний вузол, а також ініціює подачу лічильником харчування на електропривод шнекового дозатора і видачу наступної порції фасованого продукту.

Паяльний вузол працює за принципом постійного нагріву, і при натисканні педалі одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки. При цьому, в момент зварювання, проводиться відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки зубчастим ножем, а також видача шнековим об'ємним дозатором порції фасованого продукту в наступну упаковку.

Після розмикання зварних елементів (повернення педалі у початковий стан), оператору необхідно відкинути заповнену упаковку (покласти її у спеціальну ємність, коробку або на відвідний транспортер), протягнути рукав плівки вниз на довжину упаковки і повторно натиснути на механічну педаль, продовжуючи цикл фасування та упаковки продукції.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully