Фасувальний автомат з об’ємним дозатором АФ-35-СОМ

Можливості:
1800 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет-саше

Продукція:
сипучі продукти

Фасувальний автомат призначений для організації безперервного циклу фасування об'ємним способом дозування сипучих продуктів (цукор, сіль, перець, кава розчинна та 3 в 1, чай), а також пакування їх у порційну упаковку типу «саше» (саше-пакет) з полімерних плівок (поліпропілен, дуплекс, триплекс, ламінований папір, нейлон, фільтрувальний папір).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/ 1200/ 1800
Вага (не більше), кг 320
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 300 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 1800
Обсяг накопичувального бункера, л 30
Діапазон дозування, см.куб 2-100
Д / Ш упаковки (макс.), мм 150 / 150

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат серії «саше» моделі АФ-35-СО є оптимальним для фасування дрібної, добре сипучої продукції, здатної рівномірно та швидко заповнювати вимірювальні ємності (сіль, перець, цукор, чай, кава гранульована або сублімована, кава 3 в 1), а також упаковки її у полімерні плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс, ламінований папір, нейлон ламінований, фільтрувальний папір).

Застосування цього фасувального апарату у роботі дозволяє отримати 3-х або 4-х шовну упаковку у вигляді квадратного або прямокутного пакетика (саше-пакет, «sachet»). Така упаковка використовується у більшості закладів громадського харчування (кафе, ресторани, заправки).

Ця пакувальна машина, використовуючи в своїй роботі об'ємний метод дозування, не є універсальною і має обмеження на зміну фасованої за обсягом продукції.

Фасувальний автомат розміщується на підлозі, в закритому приміщенні. Він має обмеження по ширині пакувальної плівки та висоті формованого саше-пакета (ці обмеження зазначені в технічних характеристиках). Можливе виготовлення фасувально-пакувального автомата з індивідуальними параметрами.

Пакувальний верстат випускається в моделях АФ-35-С3О, АФ-35-С4О. Їх відмінність між собою полягає у кількості вертикальних швів на упаковці: в АФ-35-С3О – 3 шви, а в АФ-35-С4О – 4 вертикальних паяних шви.

Накопичувальний бункер, закріплений на валу за допомогою пневматичного приводу, здійснює коливання у горизонтальному напрямку. В результаті таких коливальних рухів горловина бункера переміщується, подібно «маятнику», від однієї дозувальної ємності до іншої та назад. У момент досягнення горловиною бункера дозувальної ємності, фасований продукт висипається через горловину накопичувального бункера в таку ємність, після чого горловина переміщується для заповнення протилежної дозувальної ємності.

При отриманні сигналу від блоку управління наповнена ємність розкривається, висипаючи свій дозований вміст у приймальну лійку і далі в трубку. На цій трубці за допомогою трикутника згорнута напіврукавом пакувальна плівка, з запаяним одним або двома вертикальними швами і нижнім горизонтальним швом (3-х або 4-х шовна упаковка у формі «саше». Сиплючись крізь трубку, фасована продукція заповнює сформовану саше-упаковку.

Після видачі відміряної дози продукції, що фасується, електронний блок управління фасувального автомата подає команду на пневматичний привід. Цей привід повертає горловину бункера назад, заповнюючи спустошену дозувальну ємність наступною порцією фасованої продукції, і приводить в дію паяльний вузол пакувальника. Вузол запаювання працює за рахунок підтримання постійної температури поверхні зварних колодок, і запаює «єврошвом» верхній шов заповненої саше-упаковки, а також нижній і бічні шви наступної саше-упаковки.

У момент спаювання саше-пакета відбувається зміщення горизонтальних нагрівальних елементів (зварних колодок) паяльного вузла вниз на встановлену датчиком довжину упаковки. Оскільки зварні нагрівальні елементи переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальну плівку. Відбувається розмотування бобіни і згортання пакувального матеріалу, через формувач саше-пакету (трикутник), в напіврукав навколо направляючої трубки.

У той час, як каретка досягла нижньої точки, проводиться відокремлення заповненої саше-упаковки шляхом розсічення пакувальної плівки механічним зубчастим або прямим ножем. Блок управління подає команду на розкриття іншої заповненої дозувальної ємності та висипання її вмісту в новий саше-пакет, розтискає нагрівальні зварні колодки і переміщує їх вгору для запаювання наступної саше-упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково у блоці управління фасувального апарату встановлено мікроконтролер, який відстежує аварійні ситуації роботи автоматичного пакувальника і об'ємного дозатора: закінчення або розрив рулону пакувального матеріалу, защемлення продукції і т.д.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully