Фасувальний автомат з об’ємним рідинним дозатором АФ-35-СЖ

Можливості:
2100 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет-саше

Продукція:
рідини і пасти

Фасувально-пакувальний автомат призначений для організації безперервного циклу фасування об'ємним способом дозування рідких і пастоподібних продуктів (шампунь, гель, сік, медичні препарати), і пакування їх у порційну упаковку типу «саше» (саше-пакет) з полімерних плівок (поліпропілен, дуплекс, триплекс, ламінований папір, нейлон, фільтрувальний папір).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 1,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/350
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/ 1200/ 1600
Вага (не більше), кг 250
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 300 / 300
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 1500
Обсяг накопичувального бункера, л 30
Діапазон дозування, г 5-100
Д / Ш упаковки (макс.), мм 150 / 150

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат є оптимальним для порційного фасування рідин (вода, сік, парфумерна продукція, медичні препарати) або пастоподібних текучих речовин (кетчуп, майонез, рідке мило). Застосування цієї моделі дозволяє отримати зручну саше-упаковку у вигляді прямокутного або квадратного пакетика із 3 або 4 швами (саше-пакет, "саше"). При цьому необхідно враховувати, що внаслідок застосування об'ємного дозатора модель не є універсальною і має обмеження розміру одноразово виданої дози, пов'язані з розмірами мірного циліндра.

Автомат розміщується на підлозі. Він має обмеження по ширині використаної плівки та висоті сформованої саше-упаковки (ці обмеження зазначені в технічних характеристиках).

Фасувальний автомат випускається у моделях АФ-35-С3Ж і АФ-35-С4Ж. Їх відмінність між собою полягає у зовнішньому вигляді формованої саше-упаковки: автомат АФ-35-С3Ж фасує у 3-х шовний саше-пакет, а АФ-35-С4Ж – у 4-х шовний саше-пакет.

Витягувальний шланг поршневого дозатора розміщується у ємності з рідиною (речовиною), яка фасується. Із цієї ємності здійснюється забір рідини для фасування. Розмір ємності може бути довільним і обумовлюється виключно потребами оператора.

При отриманні сигналу від мікроконтролера блоку управління пакувального автомата, пневматичні приводи витягають шток з мірного циліндра. У результаті розрідження у мірний циліндр по витягувальному шлангу переміщується рідина (речовина). Розмір дози регулюється шляхом механічного регулювання довжини руху штока (докладна інформація вказана у Посібнику з експлуатації).

При досягненні кінцевої точки (місця механічного обмеження), блок управління пакувального апарату перемикає роботу пневматичних приводів на зворотний хід, вдавлюючи шток у мірний циліндр і стискаючи рідину (речовину) всередині нього. При стисканні рідина, що заповнила циліндр, видавлюється у сформовану навколо нього саше-упаковку. Після видачі дози продукту мікроконтролер знову подає сигнал пневматичним приводам на витягування штока, і приводить у дію паяльний вузол. Паяльний вузол використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої саше-упаковки, а також нижній і бічні шви наступної саше-упаковки.

В момент зварювання відбувається зміщення горизонтальних губок паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину саше-упаковки. Оскільки губки переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальний матеріал. Відбувається розмотування пакувального матеріалу, а також згортання його на трикутнику в напіврукав, запаювання останнього шва заповненої саше-упаковки, а також запаювання нижнього і бокового швів наступної упаковки.

У момент досягнення кареткою нижньої точки відбувається відокремлення заповненої саше-упаковки шляхом розсічення плівки механічним ножем. В цей же час шток вдавлюється у мірний циліндр, і чергова доза рідини (речовини) видається у нову саше-упаковку, після чого мікроконтролер розтискає горизонтальні губки і переміщує їх вгору для запаювання наступної саше-упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково мікроконтролер відстежує моменти закінчення рулону пакувального матеріалу та інші потенційно аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully