Фасувальний автомат з ваговим дозатором АФ-50(10)-В

Можливості:
600 пакувань на годину

Тип упаковки:
мішок (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний автомат АФ-50(10)-В призначений для забезпечення безперервного циклу фасування сипучих продуктів (пральний порошок, корм для птахів, насіння, кукурудзяні палички, цукру, макаронів та інші продукти), та пакування їх у полімерні одношарові або багатошарові плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс), а також простий поліетилен (РЕ).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 3,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/400
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1300/ 1500/ 3800
Вага (не більше), кг 800
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 850 / 400
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 600
Д / Ш упаковки (макс.), мм 500 / 400
Діапазон дозування, г 500-10000
Обсяг накопичувального бункера, л. 100

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Цей фасувальний автомат є оптимальним для фасування продуктів, які зручно продавати у великих упаковках (пакетах, мішках). Такими продуктами можуть бути: пральний порошок, корм для птахів, насіння, кукурудзяні палички, наповнювачі для тварин, цукор.

Автомат не застосовується для фасування продукції, здатної утворювати пил. Завдяки використанню вагового дозатора, ця модель фасувально-пакувального апарату є універсальною і не має обмежень на зміну пакованого продукту.

Слід враховувати, що паяльний вузол фасувально-пакувального автомата не дозволяє застосовувати для своєї роботи поліетиленові (ПЕ) плівки. Устаткування потребує розміщення на підлозі, і має обмеження по ширині використовуваної плівки та висоті сформованої упаковки. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках.

Фасований продукт висипається через горловину бункера на живильник, з допомогою якого подається під ківш, що зважує. Ківш кріпиться до рами дозатора на тензометричному датчику (тензодатчику). При досягненні зазначених вагових параметрів, тензодатчик подає сигнал на блок управління вагового дозатора (контролер «Libra»), який зупиняє вібролоток, припиняючи подачу продукту.

Живильник може бути виготовлений у вигляді вібраційних лотків або поліуретанової транспортерної стрічки (стрічка доцільніша для тендітних продуктів з поганими сипучими властивостями, в інших випадках використовується вібролоток). Роботою живильника керує блок управління. Він подає харчування на електродвигун або електромагніт, змушуючи обертатися транспортерну стрічку або створювати вібрації вібролотки, тим самим переміщуючи продукт від горловини бункера до лійки тубуса.

При отриманні імпульсу від блоку управління пакувального автомата (сигнал «Розвантаження»), контролер дозатора подає сигнал на відкриття зважувального ковша. Ківш відкривається, висипаючи свій вміст у лійку. Після лійки, через тубус рукавоформувального пристрою, продукт висипається у згорнуту тубою (рукавом) пакувальну плівку із запаяними заднім та нижнім швами (заготовку упаковки). В цей час контролер вмикає живильник для наповнення зважувального ковша наступною порцією продукту.

Шов дна упаковки затиснутий в горизонтальних нагрівальних елементах паяльного вузла, які залишаються стиснутими до моменту закінчення видачі дози. Це виключає тиск на шов та ймовірність його розриву в результаті удару при падінні продукції.

Роботою пакувального автомата керує розташований у блоці управління мікроконтролер. Після розвантаження ковша, що зважує (видачі дози продукту), він розтискає нагрівальні елементи паяльного вузла та вмикає протягування пакувального матеріалу. Протягування проводиться за допомогою електродвигуна та ременів на встановлену оператором довжину (визначається по фотомитці або за значеннями параметра «СЧt. 1»). При протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання плівки – через комір у рукав навколо тубуса. Протягнувши плівку на необхідну відстань, блок управління приводить в дію паяльний вузол: стискає нагрівальні елементи, фіксуючи пакувальний матеріал та притискаючи до тубусу вертикальний зварний елемент, починаючи процес запаювання швів упаковки.

Паяльний вузол фасувального апарату використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. При цьому в момент зварювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано

Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно надіслано