Лінія фасування та пакування круп і каш

Крупи і каші – це невід'ємні продукти раціону, корисні та дуже смачні, попит на які завжди буде високим. Тому фасування та пакування круп та каш – справа прибуткова і затребувана. Крім того, фасувально-пакувальне обладнання, що використовується для фасування круп та каш, можна використовувати для фасування та пакування інших сипучих продуктів. Фасувати і пакувати крупи або каші можна як автоматичним способом (більш дороге обладнання, з мінімальною участю оператора), так і напівавтоматичними бюджетними машинами.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ КРУП І КАШ

фасовка круп

Для створення автоматичного циклу процесу фасування та пакування круп або каш знадобляться:

  1. Сам продукт для фасування та пакування (пшоно, рис, гречка, овес, ячмінь, соя, жито, кукурудза, просо).

  2. Багатошарова плівка (з малюнком або без нього) у рулонах.

  3. Як правило, крупи фасують до пакетів типу «подушка» або «стоячий пакет». Для цих цілей можна використовувати універсальний фасувально-пакувальний автомат з ваговим дозатором.Фасувально-пакувальний автомат з ваговим дозатором АФ-45-В, який буде одночасно виконувати формування упаковки з рулону плівки, видавати до такої упаковки встановлену порцію круп або каш, і запаювати (закривати) упаковку. Так як фасувально-пакувальне обладнання має значну висоту, можлива додаткова комплектація лінії устаткуванням для завантаження продукції на висоту – транспортером завантажувальним ковшовим ЗТ-1 або ЗТ-2. Для зручності збору готових, наповнених продукцією упаковок, лінію можна доукомплектувати відвідним транспортером ОТ-1..

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ ТА ПАКУВАННЯ КРУП І КАШ

фасовка каш

Для напівавтоматичного фасування та пакування круп або каш потрібні такі ж елементи (плівка, фасований продукт), що й для автоматичної лінії, за винятком фасувального комплексу. Замість автоматичного фасувально-пакувального автомата можна використовувати фасувальний напівавтомат з ваговим дозатором ПАФ-20-В, який, хоч і потребує постійної участі оператора у своїй роботі, але коштує в рази дешевше автоматичного апарату.

Як і у ситуації з автоматичною фасувально-пакувальної лінією, є можливість додаткової комплектації напівавтомата завантажувальним транспортером ЗТ-1 або ЗТ-2.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully