Автоматична лінія для фасування меду, джему

Виробників таких продуктів харчування, як мед, джем, соуси, важко уявити без сучасного фасувально-пакувального обладнання. Сучасні тенденції ринку диктують свої правила, і користується попитом товар того виробника, у якого не тільки якісний товар, а й широкий вибір якісної сучасної упаковки. Адже в умовах високої конкуренції на ринку продуктів харчування, потенційні клієнти віддають перевагу товару у зручній, якісній, сучасній упаковці.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ДЛЯ ФАСУВАННЯ МЕДУ, ДЖЕМІВ

станок для фасовки меду

На ринку продуктів харчування добре знають, як важко у наш час вийти на ринок з новим товаром, і закріпитися в торговельній мережі та на оптових складах. Споживчий попит диктує свої вимоги до продукції та її пакування. Зовнішній вигляд, термін зберігання та якість продукції – все це впливає на враження потенційного покупця, його бажання придбати (або не придбати) Ваш продукт.

Звичайно, великим попитом користується той товар, що відповідає всім сучасним тенденціям. Швидко та надійно закріпитися на ринку сьогодні можна, тільки якщо використовувати сучасне фасувальне та пакувальне обладнання.

Комплектація автоматичної лінії для фасування меду, джемів:

фасовка меду стік

Дозатор поршневий із завантажувальним бункером з підігрівом

Завантажувальний бункер з підігрівом застосовується для збільшення плинності таких продуктів, як мед або джем. Дозатор, використовуючи об'ємний спосіб дозування, має обмеження порції продукту, що пов'язані з розмірами мірного циліндра.

Фасувально-пакувальний автомат з рідинним дозатором АФ-120-Ж

Патрубок подачі продукції підключається до завантажувального бункера з підігрівом, звідки здійснюється забір продукції для дозування. Після надходження сигналу з електронного блоку управління пакувального автомата, пневматичні приводи дозатора рідини втягують шток з мірного поршневого циліндра. В результаті розрідження у мірний циліндр надходить продукт. Доза регулюється механічним регулятором за відстанню руху штока циліндра.

Коли шток мірного циліндра займає нижнє положення, електронний блок управління подає сигнал на перемикання роботи пневматичних приводів на зворотний рух, вдавлюючи шток у циліндр і стискаючи рідину, що дозується, всередині нього. При стисканні рідина, що заповнила циліндр, видавлюється через патрубок видачі, розташований у трубці. На цій трубці за допомогою коміра згорнута рукавом пакувальна плівка із запаяними заднім поздовжнім та нижнім горизонтальним швом (стік-пакет). Після видачі порції фасованого продукту блок управління знову подає сигнал пневматичним приводам на витягування штока, і приводить у дію паяльний вузол.

Паяльний вузол фасувального автомата для меду АФ-120-Ж використовує постійний нагрів пакувальної плівки і запаює типом шва «єврошов» верхній шов заповненої продукцією упаковки, а також задній поздовжній шов наступної стік-упаковки. У момент запаювання шва нагрівачі змикаються в горизонтальному положення, і відбувається зміщення горизонтальних колодок вузла вниз на встановлену довжину стік-пакета для меду або джему. Колодка запаювання шва переміщується у нижнє положення в стислому стані – завдяки цьому відбувається розмотування пакувального матеріалу.

У той час, коли паяльний вузол досягає нижньої точки, відбувається відокремлення заповненої стік-упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим або прямим ножем. У цей же час відбувається вдавлення штока у мірний циліндр і видача чергової порції рідини до нової стік-упаковки, після чого електронний блок управління подає сигнал на розтиск горизонтальних зварних колодок, і переміщує їх вгору для запаювання наступного стік-пакета. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully