Автоматична лінія смаження, фасування та пакування АЛЖУС-70

Можливості:
70 кг на годину;

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
насіння, горіхи, кава

Лінія смаження та пакування являє собою автоматичний комплекс для смаження, охолодження і фасування у полімерну м'яку упаковку насіння соняшнику, арахісу, кави. Лінія забезпечує повний цикл обробки продукту (смаження, охолодження та пакування) у безперервному режимі з продуктивністю до 70 кілограм на годину, при середній вологості продукту 8%.

Лінія смаження та пакування, по суті, є певним конструктором, зібраним зі складових частин (компонентів). Компонент являє собою апарат (механізм або пристрій), що виконує у складі лінії певну функцію (подачу сировини, смаження, охолодження, фасування або пакування і т.д.). При цьому в якості компонента може виступати будь-яке обладнання, здатне виконати цю функцію.

 • Характеристика
 • Відео
 • Особливості
 • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, kВт/год 22
Пневможивлення **, атм./л.хв. (для АФ-35) 300
Довжина/Ширина/Висота (не більше), мм 3500/1200/9300
Вага (не більше), кг 1200
Ширина плівки (min ... max), мм 130 - 380
Діаметр рулону плівки (Наруж х Внутр.), Мм. 300x76
Товщина плівки, мкм 40 - 80
Пакувальний матеріал Пакувальний матеріал ПП, ПЕТ, ПП + ПЕ, ПЕ + ПЕТ
Розміри упаковки В / Ш (min ... max), мм 50…300 / 60…190
Продуктивність (кінетична), кг. / Год 70
Вид запаювання швів упаковки постійний нагрів
Пристрій для формування упаковки тубус з коміром (1 шт.)
Вид обрізки упаковки зубчастий
Проставлення дати (ХХ ХХ ХХ) да (на шві упаковки)
Діапазон дозування, г 20 -1000

Автоматична лінія призначена для створення безперервного циклу смаження, фасування та пакування у полімерні плівки горіхів, кави, насіння (насіння соняшника, гарбуза).

Лінія не придатна для продуктів, які не мають сипучих властивостей. Також можливе використання окремих компонентів автоматичної лінії за прямим функціональним призначенням або заміна окремих компонентів лінії.

У стандартну комплектацію лінії входить:

 • Піч для смаження, з накопичувальним бункером, прохідного типу ПЖП-70;
 • Охолоджувач-очищувач прохідного типу ОВП-120;
 • Транспортер завантажувальний ЗТ-1.
 • Фасувально-пакувальний автомат, який буде одночасно виконувати формування упаковки з рулону плівки, видавати в таку упаковку встановлену порцію насіння, та запаювати (закривати) упаковку. Фасувальними автоматами, які можуть виконувати упаковку насіння в пакет «подушка», є:

  • Пневматичний фасувально-пакувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-35-ОМ;
  • Пневматичний фасувально-пакувальний автомат з ваговим дозатором АФ-35-В;
  • Механічний фасувально-пакувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-45-ОМ;
  • Механічний фасувально-пакувальний автомат з ваговим дозатором АФ-45-В.
 • Транспортер відвідний ОТ-1 (не обов'язково);
 • Стіл накопичувальний СН-1 (не обов'язково).

Для засолювання або додавання смакових спецій в обсмажений продукт використовується змішувач СПБ-1. Даний автомат встановлюється окремо від автоматизованої лінії, та використовується за призначенням виключно зусиллями оператора

Лінія АЛЖУС-70 працює як єдиний комплекс в безперервному режимі та вимагає від оператора виключно встановлення параметрів роботи, забезпеченні подачі сировини та приймання упакованої продукції. Сировина (калібрована, шліфована та очищена від сміття), подається у бункер жарильного компонента.

Подача можлива як вручну (засипанням, висипанням з мішків), так і за допомогою завантажувального транспортера ЗТ-1 з будь-якого накопичувача. Далі сировина послідовно проходить кожен компонент лінії, та піддається операціям, властивим такому компоненту:

 • Піч для смаження. Призначена для безперервного процесу сушіння, обсмажування сипучої продукції);
 • Охолоджувач-очищувач. Призначений для охолодження та очищення від домішок (пилу, сміття) обсмаженого продукту, що виходить з жарильної печі);
 • Транспортер завантажувальний. Призначений для прийому охолодженого і очищеного від сміття обсмаженого продукту, та подачі його в накопичувальний бункер фасувально-пакувального автомата);
 • Фасувально-пакувальний автомат. Призначений для створення циклу упаковки в 3-х шовні пакети типу «подушка» заздалегідь дозованих продуктів).

На виході автоматизованої лінії (фасувально-пакувальний компонент) оператор отримує повністю готовий до продажу товар: смажене насіння, горішки, фісташки, каву, розфасовані та упаковані в полімерну плівку. Завдання оператора – забезпечити приймання готових упаковок. Приймання упаковок може проводитися як вручну, так і за допомогою відвідного транспортера ОТ-1, здатного підняти упаковки на накопичувальний стіл СН-1 або приймальний стіл для подальшого складування.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully