Об'ємний дозатор з вертикальним шнеком ШД-20

Можливості:
1000 доз на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
продукція, що здатна утворювати пил

Об'ємний дозатор зі шнеком призначений для фасування сипучих продуктів, здатних утворювати пил, у готову тару або упаковку (пакет, мішок, коробку). При цьому використовується об’ємний метод дозування. Устаткування працює в напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 0,6
Пневможивлення* , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 900/700/2100
Вага (не більше), кг 130
Продуктивність (макс.), доз / год 1000
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб. 50-*** (+/-2%)
Д / Ш упаковки (макс.), мм ***

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Дозатор є оптимальним для дозування сипучих продуктів, здатних утворювати пил (наприклад, борошно, сухе молоко, крохмаль, цемент, крейда). Також може використовуватися для продуктів, що мають високу щільність або невелику вологість (тонер для картриджів принтера).

Дозатор дає можливість довільної зміни розміру дози та фасованого продукту, але потрібно мати на увазі, що це устаткування використовує спосіб об'ємного дозування, вимірюючи кількість продукції не за вагою, а за кількістю обертів шнека. Отже, при зміні дозованого продукту необхідно враховувати його щільність, так як при однаковій кількості обертів для різних продуктів вага порцій може відрізнятися.

Випускається дане обладнання в одній моделі і модифікації ШД-20.

Для початку дозування оператор повинен підставити під тубус (коротку металеву трубу) порожню упаковку (тару, мішок). Далі оператор подає сигнал на початок дозування, натиснувши кнопку або педаль.

Продукт, що фасується, зсипається по похилим стінкам до горловини бункера, з'єднаної з тубусом. Крізь горловину і тубус проходить вертикально розташований шнек, верхня частина якого закріплена в електроприводі. Пересипаючись крізь горловину, продукт заповнює порожнини між гвинтовою поверхнею шнека і внутрішньою поверхнею тубуса. Для виключення його висипання у нижній частині тубуса передбачено клапан.

При подачі живлення від лічильника «СТ201», розташованого у блоці управління, електропривод починає обертати шнек. Це допомагає продукту переміщуватися з бункера по тубусу вниз. Швидкість обертання шнека визначається значеннями, встановленими на частотному перетворювачі. Додатково електропривод приводить у дію «ворушитель» у бункері, що перемішує продукт та сприяє його зсипанню до горловини бункера.

На час обертання шнека клапан у нижній частині тубуса відкривається, і продукт, переміщуваний шнеком, висипається у підставлену упаковку (тару). Після досягнення кількості імпульсів, встановлених на лічильнику «СТ201», подача харчування на електропривод припиняється, шнек зупиняється і клапан на тубусі закривається, відсікаючи подачу продукту до упаковки. Оператор повинен замінити заповнену упаковку (тару, мішок) на порожню, після чого знову може подати сигнал на початок роботи (натисканням кнопки або педалі), продовжуючи процес дозування.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully