Пневматичний фасувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-35-ОM

Можливості:
2100 пакувань на годину

Тип упаковки:
пакет (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Фасувально-пакувальний автомат забезпечує безперервний цикл фасування добре сипучих продуктів (крупи, горіхи, кава), і пакування їх у пакет-«подушку» (стоячий пакет) з полімерних плівок (поліпропілен, дуплекс, триплекс, ламінований папір, нейлон, фільтр-папір). Процес упаковки практично не вимагає втручання людини і повністю автоматизований.

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 1,5
Пневможивлення** , атм. / л.хв. 6 / 250
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1100/1200/2300
Вага (не більше), кг 280
Ширина / Діаметр рулону плівки (не більше), мм 380 / 300
Продуктивність *, уп. / Год. 2100
Обсяг накопичувального бункера, л 60
Діапазон дозування, см.куб 50 - 1000
Д / Ш упаковки (макс.), мм 300 / 180

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей пакувального матеріалу, довжини упаковки і від зусиль оператора.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний апарат є оптимальним для фасування продуктів, які добре сиплються і здатні рівномірно та швидко заповнювати вільні порожнини (наприклад, крупи, рис, насіння, зерно, насіння, сіль, цукор, чай, зерна кави). Модель не може бути застосована для фасування продуктів, що утворюють пил або погано сиплються (борошно, родзинки, кукурудзяні палички). Також необхідно враховувати, що, внаслідок застосування об'ємного дозатора, дане фасувальне обладнання не є універсальним і має обмеження на зміну пакованої продукції.

Фасувально-пакувальний автомат потребує розміщення на підлозі, і має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках. Можливе виготовлення фасувально-пакувального автомата збільшених розмірів – максимальна ширина плівки становитиме до 500 мм, а висота пакета – до 400 мм.

Продукт, що фасується, висипається через горловину бункера у «склянку», що закріплена на каруселі і знаходиться під горловиною. Карусель має таке розташування дозувальних «склянок», при якому в той момент, коли одна дозувальна «склянка» знаходиться під горловиною накопичувального бункера, протилежна їй дозувальна «склянка» знаходиться над тубусом пакетоутворюючого пристрою. Тобто одночасно відбувається наповнення продуктом дозувальної «склянки», що знаходиться під горловиною накопичувального бункера, і спустошення дозувальної «склянки», що знаходиться над тубусом.

При отриманні імпульсу від мікроконтролера блоку управління пакувального автомата електропривод дозатора провертає карусель, зміщуючи заповнену «склянку» від горловини бункера в бік тубуса і підставляючи під горловину наступну порожню «склянку». При досягненні тубуса заповнена «склянка» спустошується, висипаючи свій вміст у тубус, на якому знаходиться згорнута тубою (рукавом) пакувальна плівка із запаяними заднім та нижнім швами (заготовка упаковки). Пересипаючись крізь тубус, продукт заповнює упаковку.

Після видачі дози продукту мікроконтролер за допомогою пневматичних систем приводить у дію паяльний вузол. Паяльний вузол фасувального апарату використовує принцип постійного нагрівання, і за один прийом запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній і бічний шви наступної упаковки.

При цьому в момент зварювання відбувається зміщення горизонтальних губок паяльного вузла (каретки) вниз на встановлену довжину упаковки. Оскільки губки переміщуються вниз, не розтискаючись, вони протягують за собою пакувальну плівку. Відбувається розмотування рулону та згортання плівки через комір в рукав навколо тубуса.

У момент досягнення кареткою нижньої точки відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. В цей же час мікроконтролер подає імпульс електроприводу дозатора на поворот барабана і висипання вмісту «склянки» у нову упаковку, розтискає горизонтальні губки і переміщує їх вгору для запаювання наступної упаковки. Відокремлена упаковка падає на підлогу, у спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Додатково мікроконтролер відстежує моменти спустошення бункера дозатора, закінчення рулону пакувального матеріалу та інші аварійні ситуації.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully