Фасувальний автомат з об'ємним дозатором АФ-50(10)-ОМ

Можливості:
600 пакувань на годину

Тип упаковки:
мішок (подушка / стоячий)

Продукція:
сипучі продукти

Цей фасувально-пакувальний автомат призначений для забезпечення безперервного циклу фасування сипучих продуктів (пральний порошок, корм для птахів, насіння, кукурудзяні палички), та пакування їх у полімерні одношарові або багатошарові плівки (поліпропілен, дуплекс, триплекс).

У вартість обладнання входить навчання персоналу і пусконалагоджувальні роботи.

packet pod
  • Характеристика
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Споживання електроенергії, kВт / год 3,5
Пневможивлення , атм. / л.хв. 6/400
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 1300/ 1500/ 3600
Вага (не більше), кг 750
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 850 / 400
Продуктивність (макс.) *, Уп. / год 600
Д / Ш упаковки (макс.), мм 500 / 400
Діапазон дозування, г 500-10000
Обсяг накопичувального бункера, л. 100

* Продуктивність обладнання залежить від обсягу дози, властивостей фасованої продукції, властивостей пакувального матеріалу і довжини упаковки.

** Для забезпечення роботи пневматичних систем фасувального автомата, необхідна наявність компресора.

Фасувальний автомат є оптимальним для пакування продуктів, які зручно продавати у великих упаковках (пакетах, мішках). Такими продуктами можуть бути: пральний порошок, корм для птахів, насіння, кукурудзяні палички, наповнювачі для тварин, цукор.

Автомат не застосовується для фасування продукції, здатної утворювати пил. При цьому необхідно враховувати, що, внаслідок застосування об'ємного дозатора, модель не є універсальною та має обмеження на зміну пакованого продукту.

Слід враховувати, що паяльний вузол цієї моделі пакувального автомата не дозволяє застосовувати для своєї роботи поліетиленові (ПЕ) плівки.

Автомат потребує розміщення на підлозі, та має обмеження по ширині використовуваної плівки і висоті формованої упаковки. Ці обмеження зазначені в технічних характеристиках.

Продукт, який фасується, висипається через горловину накопичувального бункера на живильник, з допомогою якого подається в лійку тубуса рукавоформувального пристрою. На тубусі згорнутий тубою (рукавом) пакувальний матеріал із запаяними заднім та нижнім швами. При цьому нижній шов затиснутий у нагрівальних елементах паяльного вузла.

Живильник може бути виготовлений у вигляді вібраційних лотків або поліуретанової транспортерної стрічки (стрічка доцільніша для тендітних продуктів з поганими сипучими властивостями, в інших випадках використовується вібролоток). Роботою живильника керує блок управління. Він подає харчування на електродвигун або електромагніт, змушуючи обертатися транспортерну стрічку або створювати вібрації вібролотки, тим самим переміщуючи продукт від горловини бункера до лійки тубуса.

Пересипаючись через лійку по тубусу, продукт заповнює дно упаковки та сам тубус. З огляду на вагу дози і тиск, що створюється на шов дна, нагрівальні елементи залишаються стиснутими до моменту закінчення видачі порції продукції. Тим самим виключається тиск на шов упаковки та ймовірність його розриву.

Усередині тубуса розташований ємнісний датчик, що реагує на наповнення тубуса. Як тільки продукт, заповнюючи тубус, наблизиться на встановлену дистанцію до ємнісного датчику, той подає сигнал на блок управління.

Блок управління зупиняє роботу живильника (припиняє подачу живлення), розтискає нагрівальні елементи паяльного вузла та вмикає протягування пакувального матеріалу. З огляду на те, що упаковка зварена безпосередньо на полотні пакувального матеріалу, при її протягуванні відбувається розмотування рулону та згортання пакувального матеріалу в рукав навколо тубуса. Протягування відбувається за допомогою електродвигуна і ременів на встановлену оператором довжину.

Після закінчення протягування блок управління знову стискає нагрівальні елементи, фіксуючи пакувальний матеріал, і притискає до тубусу вертикальний зварний елемент, починаючи процес запаювання швів. Одночасно блок управління приводить у дію живильник об'ємного дозатора, заповнюючи упаковку продукцією.

Паяльний вузол фасувального апарату використовує принцип постійного нагрівання, і одночасно запаює «єврошвом» верхній шов заповненої упаковки, а також нижній та бічний шви наступної упаковки. При цьому в момент зварювання відбувається відокремлення заповненої упаковки шляхом розсічення плівки механічним зубчастим ножем. Відокремлена упаковка падає на підлогу, в спеціальну ємність (коробку) або на відвідний транспортер.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully