Лінія фасування і упаковки добрив, торфу, грунту

Органічні добрива - містять елементи живлення рослин переважно в формі органічних сполук. До них відносять гній, компост, торф, солому, комплексні органічні добрива, господарські відходи. Комплексні органічні добрива відповідають на запити ринку, наукової спільноти та громадськості про більш широкому застосуванні екологічно нешкідливих і корисних для здоров'я людини речовин та технологій для виробництва високоякісних продуктів харчування. Застосовують при вирощуванні овочевих культур в теплицях.

Пакувати добрива в мішки можна як автоматичним, так і напівавтоматичним способом. Другий спосіб менш витратний в частині покупки устаткування, але вимагає постійного і активної участі людини в процесі упаковки. Автоматичний спосіб упаковки вимагає більш серйозних капіталовкладень, але в подальшому всі операції будуть відбуватися автоматично із заданою точністю. При цьому, продуктивність автомата значно перевищує продуктивність напівавтоматичного способу.

 • Характеристика

АВТОМАТИЧЕСКАЯ ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ І УПАКОВКИ ДОБРИВ, ТОРФУ, ГРУНТУ

фасування добрив

Для автоматичного фасування необхідно:

 1. Власне, самі добрива. Можуть бути насипом (розсипом) або в біг-бегах (великих поліетиленових контейнерах більше тонни вагою). Біг-Бег вже є упаковкою, але це упаковка промислових масштабів і не придатна для рядових споживачів.

 2. Поліетиленова плівка в рулонах. Можна використовувати і іншу плівку, але поліелетіен є найбільш дешевим і поширеним матеріалом.

 3. Фасувальний автомат, який в автоматичному циклі буде виготовлювати упаковку з рулону плівки та видавати задану дозу мінеральних добрив, ґрунту або торфу і запаювати (закривати) готову упаковку. В більшості випадків висота обладнання для фасування в мішки може досягати до 5 м., з огляду на це е сенс доукомплектовати фасувальний автомат завантажувальним транспортером ЗТ-1. Для відведення готових упаковок можна доукомплектувати автомат відвідним транспортером ОТ-1 або ОТ-2 (у якого є можливість видавлювання повітря з упаковки).

Фасувальними автоматами, які можуть впоратися з упаковкою добрив в поліетиленові мішки:

НАПІВАВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ФАСУВАННЯ І УПАКОВКИ ДОБРИВ, ТОРФУ, ГРУНТУ

фасування грунту

Для напівавтоматичного фасування знадобляться:

 • Добрива, торф, грунт.

 • Готові поліетиленові мішки.

 • Дозатор, який може видавати дози потрібної величини в готову упаковку (в даному випадку, мішки) і при цьому повноцінно працювати з продуктом. Завантаження в бункер дозатора можна робити вручну або доукомплектувати дозатор завантажувальним ковшовим транспортером ЗТ-1.

 • Зварювач, який здатний запаяти заповнений продуктом мішок.

 • За потреби лінія може бути доповнений відвідним стрічковим транспортером ОТ-2, який призначений для відведення від пакувального обладнання готової упаковки.

Відповідно, набір обладнання буде наступним:

 1. Ваговій дозатор з стрічковим живильником ВЛД-1 або ваговій дозатор з віброживильником ВДВ-8 (в залежності від продуктивності)

 2. Підлоговий горизонтальний запайщик імпульсного нагріву ЗГІ-500-700. Незалежно від набору обладнання, оператору в будь-якому випадку необхідно буде виконувати роботи по наповненню бункера дозатора (вручну або за допомогою завантажувального транспортера), підставляти готові мішки до дозатора, подавати команду на видачу дози, переміщати заповнені мішки до зварювача та виконувати запаювання останнього шва.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully