Лінія упаковки шоколадних батончиків

Шоколадний батончик - це кондитерський виріб з шоколаду, яке також може містити шари включають горіхи, фрукти, карамель, нугу і вафлі. Це улюблені ласощі, як дітей, так і дорослих, саме тому шоколадні батончики користуються величезним попитом у всьому світі. Через широку поширеність, їх можна вільно придбати в будь-якому торговому центрі, магазині і кіоску.

Невеликі розміри солодощі, а також висока поживна цінність робить їх прекрасним продуктом харчування для швидкого «перекус».

Який вид шоколадних батончиків не взяти, практично кожне кондитерський виріб буде в індивідуальній полімерній упаковці. Що б ваші батончики виділялися на полицях, потрібно подбати про їхню якість і яскравому дизайні упаковки. Для збереження якості продукту, до упаковки шоколадних виробів ставлять високі вимоги. Тому, надійно закріпиться на ринку дозволить використання сучасного пакувального обладнання, яке гарантує якісну упаковку і при цьому велику продуктивність.

  • Характеристика

АВТОМАТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УПАКОВКИ ШОКОЛАДНИХ БАТОНЧИКІВ

фасування шоколадних батончіків

Горизонтально пакувальний автомат серії "flow-pack" АФ-250-Ф призначений для організації безперервного циклу поштучного упаковки шоколадних батончиків. Матеріал упаковки - полімерні плівки, ламінований папір.

Кондитерські вироби викладається оператором на завантажувальну стрічку, яка транспортує їх в зону формування упаковки «flow-pack», а потім на відвідний транспортер.

Можливості роботи пакувального автомата дозволяють пакувати батончики зі швидкістю 13800 упаковок на годину.

Комплектація пакувальної машини:

  • фотоелектричний датчик;

  • PLС-контролер;

  • загрузочний конвеєр;

  • електронна панель управління;

  • варіатор швидкості;

  • для проставлення дати на упаковці, на машину встановлюється роликовий термопринтер дати (опція).

Основними перевагами конструкції є якість, швидкість, надійність, простота у використанні і легкість мийки.

Горизонтально пакувальний автомат серії "flow-pack" АФ-250-Ф є ідеальною машиною для вирішення питання упаковки шоколадних батончиків.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully