Поршневий рідинний дозатор ДЖ-100 (250,500,100,2000)

Можливості:
до 1000 порцій на годину

Тип упаковки:
готова тара

Продукція:
рідини і пасти

Поршневий дозатор призначений для дозування об'ємним способом рідин та інших текучих речовин у будь-яку готову тару або упаковку («дой-пак», пляшка, банка). Устаткування працює в напівавтоматичному режимі, та потребує від оператора встановлення тари, подачі команди на початок дозування, і приймання заповненої тари.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц відсутне
Встановлена потужність, кВт/год відсутне
Вага (не більше), кг 6/200
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 600 / 800 / 1400
Вага (не більше), кг 80
Продуктивність (макс.) *, доз/год 1000
Діапазон дозування, мл 1-100, 50-250, 100-500, 100-1000, 200-2000
В / Ш упаковки (макс.), мм під замовлення

* Продуктивність залежить від обсягу дози, властивостей дозуючого продукту і зусиль оператора.

Дозатор застосовується для дозування рідин (вода, сік, парфумерна продукція, медичні препарати) або пастоподібних текучих речовин (кетчуп, майонез, рідке мило). Устаткування, використовуючи об'ємний спосіб дозування, має обмеження розміру отримуваної дози, що пов'язано з розмірами мірного циліндра.

Особливістю даної моделі обладнання є повністю пневматичний привід: для роботи дозатора не потрібно електроживлення, достатньо наявності стисненого повітря.

Дозатор рідинний випускається у моделях ДЖ-100, ДЖ-250, ДЖ-500, ДЖ-1000 і ДЖ-2000. Їх відмінність між собою полягає в обсязі (розмірі) мірних циліндрів і, відповідно, у максимальному розмірі дози: у ДЖ-100 максимальна доза становить 100 мл, а у ДЖ-2000 – 2000 мл. За іншими технічними параметрами моделі ідентичні.

Всмоктуючий патрубок (шланг) обладнання вставляється в ємність з рідиною (речовиною), що дозується, звідки здійснюється забір для дозування. Розмір ємності може бути довільним, і обумовлюється виключно потребами оператора та довжиною всмоктуючого патрубка.

На накопичувальний столик під патрубок видачі оператор встановлює тару (упаковку), в яку повинна проводитися видача дози. Патрубок видачі має регулювання по висоті щодо накопичувального столика – це дозволяє використовувати різні розміри тари (упаковки).

Після встановлення тари (упаковки) оператор натискає пневмопедаль, тим самим подаючи сигнал на початок дозування. Блок управління, отримавши сигнал, приводить у дію пневмоприводи та з їх допомогою витягає шток з мірного циліндра. В результаті розрідження в мірний циліндр по всмоктуючому патрубку переміщується рідина (речовина). Розмір дози регулюється шляхом механічного регулювання довжини руху штока.

При досягненні кінцевої точки (місця механічного обмеження), блок управління перемикає роботу пневматичних приводів на зворотний хід, вдавлюючи шток у мірний циліндр та стискаючи рідину (речовину) всередині нього. При стисканні рідина, що заповнила циліндр, видавлюється через патрубок видачі в підставлену тару або упаковку. Оператор має можливість регулювати швидкість роботи пневматичних приводів, регулюючи таким чином швидкість всмоктування або видачі рідини (речовини), що дозується. Таке регулювання необхідне для рівномірного заповнення мірного циліндра та виключення розбризкування рідини під час видачі в упаковку (тару).

Заповнену тару (упаковку) оператор знімає з накопичувального столика, підставляє нову порожню та знову натискає педаль, запускаючи наступний цикл дозування.

Оператор має можливість перевести дозатор у режим послідовної видачі порцій продукту (перемикач «Режим» у положення «Авто»). В такому випадку дозатор буде ритмічно заповнювати та спустошувати мірний циліндр без натискання пневматичної педалі оператором. Йому потрібно лише робити

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully