Термотунель з напівавтоматичним 2-х рулонним механічним запаювачем ТТ-15-ПАП (М)

Можливості:
до 400 пакувань на годину

Тип упаковки:
термоупаковка

Продукція:
ємності, вироби, предмети

Термотунель використовується на підприємствах для групового пакування товарів у термозбіжні плівки. Термотунель найчастіше застосовують для упаковки в плівку таких товарів: пластикових пляшок, бляшанок, друкованої продукції, коробок і ящиків з розфасованою продукцією. Цей пристрій оптимально підходить для групового пакування продукції.

  • Характеристика
  • Відео
  • Особливості
  • Опис роботи
Електроживлення, В / Гц 380/50
Встановлена потужність, кВт 15
Температура в камері °C 80-200
Пневможивлення , атм. / л.хв. відсутне
Довжина / Ширина / Висота (не більше), мм 3600/1200/2300
Вага (не більше), кг 350
Ширина / Діаметр рулону плівки (макс.), мм 500 /300
Продуктивність (макс.), уп./год 400
Д /Ш /В камери (не більше), мм 1100/500/400
Д /Ш /В упаковки (не більше), мм 400/450/350

* продуктивність обладнання залежить від виду пакуємого продукту, його розмірів і властивостей пакувального матеріалу.

Термозбіжна поліетиленова плівка має достатню міцність та еластичність, що робить її відмінним пакувальним матеріалом. Застосування термотунелів для організації процесу групового або штучного пакування продукції в плівку є оптимальним варіантом. Усадка плівки всередині термотунелю ТТ-15-ПАП (М) відбувається при впливі на неї високої температури. Тунель не підходить для упаковки продукції, яка змінює свої властивості під дією високих температур. Після упаковки продукція надійно захищена від фізичного впливу, але сама упаковка не герметична.

ТТ-15-ПАП (М) складається з паяльного вузла та вузла термоусадки, які організовують процес упаковки продукції. Також дані вузли можна використовувати окремо.

Термотунель потребує розміщення на підлозі, оскільки має досить велику масу і габарити. Також існують обмеження по розмірам пакованої продукції (вказані в технічних характеристиках), обмеження по максимальній довжині шва та габаритам вузла термоусадки. У разі, якщо габарити продукції перевищують вказані значення, необхідне індивідуальне виготовлення термотунелю!!!

Напівавтоматичний режим роботи даного термотунелю вимагає активної участі оператора, зокрема для подачі предметів, що пакуються (продукції), подачі команди на початок упаковки і приймання готових упаковок (паків).

Оператору необхідно встановити предмет, що пакується, або сформувати групу предметів між напрямними штовхача, і подати команду на початок пакування – натиснути кнопку «Пуск». При натисканні кнопки привод штовхача подає пакований предмет (предмети) у паяльний вузол. За рахунок використання напрямних предмет (група предметів) не зміщується (не розпадається), розташовуючись точно по центру полотна плівки, і рівномірно обгортається нею.

Паяльний вузол термотунелю також має привод, і приходить у дію після обгортання предметів пакувальною плівкою та повернення штовхача в початкове положення. Зварний елемент паяльного вузла має постійний нагрів і зварює плівку типом шва «термошов», тобто запаює останній шов поточного пака і перший шов наступного, при цьому розрізаючи плівку для поділу паків. Втручання оператора в процес обгортання продукції пакувальним матеріалом і зварювання шва не потрібно – ці операції здійснюються автоматично.

При подачі наступного предмета (групи предметів) у паяльний вузол він виштовхує раніше запаяний пак на сітку транспортера. Транспортер, маючи власний електропривод, переміщує продукт через вузол термоусадки, виготовлений у вигляді тунелю. Висока температура усадки поліетиленової плівки (до 180 градусів за Цельсієм) не дозволяє оператору втручатися в процес усадки і коригувати його – рух через термоусадочний тунель відбувається виключно за допомогою транспортера. На виході з тунелю упакований продукт потрапляє на столик охолодження, де відбувається охолодження пакувальної плівки за допомогою вентиляторів.

Таким чином, при безперервному подаванні предметів (формуванні пакованої групи) і опусканні рамки можна забезпечити безперервний цикл упаковки продукції. Однак, з огляду на невеликі розміри столика потрібно постійно приймати упаковану продукцію.

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully